Yazılım

En İyi 5 VPN Programları

İnternet kullanımının sansürsüz şekilde olmasını elbette hepimiz isteriz öyle değil mi? Bilindiği gibi ülkemizde bu konudaki yasaklar oldukça fazla. Bu nedenle internet kullanımımız sınırlı olmaktadır. Bu sınırı aşıp, dilediğiniz şekilde internette sörf yapmak isteyenlerdenseniz en iyi VPN programından birisini bilgisayarınıza veya telefonunuza kurabilirsiniz. Sizlere şimdi VPN programlarının en kullanışlılarını paylaşacağız. Sözü fazla uzatmadan en iyi VPN programlarını sizlere tanıtalım.

1. Hotspot Shield

En İyi 5 VPN Programları

Bu program güncel tüm işletim sistemlerinde başarılı bir şekilde çalışmaktadır. Cihazınız ve internet ağınız arasında özel, güvenli bir bağlantı kurarak tüm yasaklı web sitelere girmenize olanak sağlamaktadır. Ağ üzerinde bulunan tüm şifrelerinizi, kart bilgilerinizi ve çeşitli bilgileri hackerler tarafından koruyan bir programdır. Bu programı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

PROGRAMI İNDİR

2. CyberGhost VPN

En İyi 5 VPN Programları

Bu program da Hotspot Shield kadar güvenilir bir program. Üstelik programı Android ve iOS mobil cihazlarında güvenle kullanabilirsiniz. Cyberghost VPN Programı herhangi bir veri trafiği limiti barındırmamaktadır. Bu nedenle, bu VPN programını da gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz.

PROGRAMI İNDİR

3. Hideman VPN

En İyi 5 VPN Programları

Hideman VPN’in çok ünlü bir program olduğunu ve çok fazla sayıda kullanıcı tarafından kullanıldığını söylemek isteriz. IP adresinizi ve daha bir çok şeyi bu program yardımıyla gizleyebilirsiniz. Hideman VPN Programı oldukça güvenilir ve hızlı ama bir dezavantajı var; programı sadece 1 ay boyunca ücretsiz kullanabiliyorsunuz.

PROGRAMI İNDİR

4. Spotflux VPN

En İyi 5 VPN Programları

Spotflux, güzel bir VPN programı ama biraz reklam içerdiğini söylemek gerekiyor. Ücretsiz versiyonu yalnız Amerika’da bulunan sunuculara bağlanmanızı mümkün kılıyor. Tabi ki ilk iki programı bu nedenle geçemese de oldukça kullanışlı.

PROGRAMI İNDİR

5. ZenMate VPN

En İyi 5 VPN Programları

ZenMate sürekli kendini geliştiren bir VPN programı olarak karşımıza çıkıyor. İlk olarak sadece internet tarayıcılarında çalışmakta olan bu program daha sonrasında mobil uygulaması ile de desteklendi. Eğer istekleriniz sadece internete sınır konmaması ise seçebileceğiniz bir program.

PROGRAMI İNDİR
Bu İçeriği Yararlı Buldunuz mu?

3 Yorum

 1. Selamlar nasılsınız?

  Öncelikle iyi bayramlar diliyorum. Sizi sitenizde yer alan https://help724.com/en-iyi-5-vpn-programlari/ makalesi için rahatsız ediyorum. Bu makaleden link çıkışı şeklinde reklam çalışması gerçekleştirmek istiyorum.

  Siz de bu tarz bir çalışmayı uygun görürseniz, kriterlerinizi öğrenebilir miyim lütfen?

  Saygılar,

  Burak

 2. Teşekkürler işime yaradı. Güzel bilgi paylaşımı. Yalnız ücretli ücretsiz diye belirtseydiniz programları daha iyi olurdu teşekkür ederim.

  1. Merhaba, Güzel Yorumunuz Ve Öneriniz İçin Biz Teşekkür Ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu