Oyun

En Güzel İnternetsiz 5 Savaş Oyunu (Mobil)

Bu makalemizde oyun severler için mobil’de internetsiz oynanabilen en güzel 5 savaş oyunu hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Elbette bu oyunlar internetsiz oynandığı için arkadaşlarınızla ya da diğer gerçek oyuncularla oynamanız mümkün değil. Ancak yine de tek başına oynaması oldukça keyifli olan bu oyunları, bağlantı problemi olmadan dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz.

Mobil’de İnternetsiz En Güzel 5 Savaş Oyunu

Son zamanlarda, mobil platform için neredeyse bilgisayar ve konsol kalitesini aratmayan oyunlar çıkmış durumda. Dolayısıyla oyunların bu kadar kaliteli olması da mobil platform oyuncularının sayısını hızla artırıyor. Dilerseniz sözü fazla uzatmadan sizler için Mobil’deki en güzel 5 savaş oyunu olarak seçtiğimiz ve internetsiz oynanabilen oyunlardan bahsedelim.

1. N.O.V.A. Legacy

En Güzel İnternetsiz 5 Savaş Oyunu (Mobil)

İnternetsiz oynanabilen en güzel 5 savaş oyunu listemizin ilk sırasında N.O.V.A. Legacy oyunu yer alıyor. Boyutu oldukça küçük olan ve kısa sürede indirilebilen bu oyun ücretsiz olmasının yanı sıra gerek görselleriyle gerekse de oynanış mekanikleriyle oldukça eğlenceli. Uzayda geçen bu oyuna, uzay gemisindeki mürettebatı aramakla başlıyor ve sizi bekleyen çeşitli maceralara atılıyorsunuz.

GOOGLE PLAYAPP STORE

2. Brothers in Arms 3

En Güzel İnternetsiz 5 Savaş Oyunu (Mobil)

İkinci dünya savaşını konu alan Brothers in Arms 3, çoğu oyuncunun Mobil’deki en güzel savaş oyunu olarak kabul ettiği bir oyun. Molotof kokteyli, roket vb. silahları kullanabildiğiniz ve dilerseniz hava saldırısı desteği isteyerek, bombalanmasını istediğiniz alanı belirtebildiğiniz, çeşitli oyun mekaniklerine sahip olan bu oyunda, görseller ve oynanış da en az bilgisayarda oynadığınız bir savaş oyunu kadar kaliteli. Oyunun tek dezavantajıysa yüksek boyutlu olması ve düşük sistemli cihazlarda çalışmaması.

GOOGLE PLAYAPP STORE

3. The Pirate: Caribbean Hunt

En Güzel İnternetsiz 5 Savaş Oyunu (Mobil)

The Pirate: Caribbean Hunt, açık denizlerde korsanlık yapabileceğiniz en güzel internetsiz savaş oyunu diyebiliriz. Az bilinen bu oyunun boyutu küçük olmasına rağmen grafikler oldukça kaliteli ve oynanış son derece keyifli. Oyunda geminize mürettebat alabiliyor, geminize çeşitli cephaneler alarak farklı silahlara sahip olabiliyor ve dilediğiniz gemiye ya da şehre saldırıp ele geçirebiliyorsunuz.

Bunun yanı sıra oldukça büyük bir haritada oynadığınız bu oyunda, isterseniz savaşlardan elde ettiğiniz ganimetleri şehirlerde satarak daha iyi gemiler satın alabiliyor ya da düşman gemisini ele geçirebiliyorsunuz. Oynanışta sınır tanımayan ve bütün detayların düşünüldüğü The Pirate: Caribbean Hunt en güzel internetsiz savaş oyunları listemizde yer almayı sonuna kadar hak ediyor.

GOOGLE PLAYAPP STORE

4. Gun War: Shooting Games

En Güzel İnternetsiz 5 Savaş Oyunu (Mobil)

Özellikle silah çeşitliliğiyle ve aksiyonun bir an olsun durmamasıyla dikkat çeken Gun War: Shooting Games oyununu mutlaka oynamanızı tavsiye ediyoruz. Hala güncelleme almaya devam eden ve her güncellemede yeni silahlar gelen Gun War: Shooting Games oyunu, özellikle farklı farklı silahlarla savaşmayı sevenler için en güzel internetsiz savaş oyunları arasında yer alıyor.

GOOGLE PLAYAPP STORE

5. Stick War: Legacy

En Güzel İnternetsiz 5 Savaş Oyunu (Mobil)

Stick War: Legacy internetsiz oynanabilen bir ortaçağ savaş oyunudur. Oyunda her bölümün kendine özgü özellikleri olan farklı bir ulusla savaşıyor ve size düşman olan bütün ulusları yok etmeye çalışıyorsunuz. Ulusları yok ettiğinizdeyse o ulusun özelliğini ve teknolojisini kullanmaya başlıyorsunuz. İsterseniz tek bir askeri isterseniz de bütün orduyu kontrol edebildiğiniz bu oyunda, savaş alanında strateji yapabilmek de mümkün oluyor.

Askerleri ve ordumuzu üretmek içinse işçilerimizi oyundaki kaynaklara yönlendirerek onlara kaynak toplatmamız gerekiyor. Topladığımız bu kaynaklarla da hem yeni asker üretebiliyor hem de askerlerimizi geliştirebiliyoruz. Boyutu oldukça küçük olan Stick War: Legacy oyunu basit grafiklere sahip olsa da hem kendine özgü havasıyla ve hem oynanış zevkiyle hem de oyuncuya değişik stratejiler yapabilme fırsatı sunmasıyla en güzel 5 savaş oyunu listemize girmeyi başardı.

GOOGLE PLAYAPP STORE

PUBG Mobile Benzeri Oyunlar

Bu İçeriği Yararlı Buldunuz mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu