Yazılım

Driver Booster 7 ile Sürücü Güncelleme (Hediye Lisans)

Bilindiği üzere bilgisayarda bulunan; ekran kartı, RAM, işlemci vb. donanımların, düzgün ve uyumlu bir şekilde çalışabilmesi için güncel sürücülere ihtiyacı vardır. Ancak hem sürekli olarak donanımlara ait yeni sürücülerin çıkmasından hem de bilgisayarımızda güncellenmesi gereken çok fazla donanım birimi olmasından dolayı bilgisayarımızı tamamen güncel tutmak oldukça zordur. Bu makalemizde sizlere, tam da bu probleme dair bir çözüm önerisi sunmak için Driver Booster 7 adlı programı tanıtarak, bu programla sürücü güncelleme işlemini nasıl gerçekleştireceğinizi tüm detaylarıyla aktaracağız. Ancak dilerseniz işlem aşamalarına geçmeden önce program hakkında kısa bir bilgi verelim.

Sizler için seçtiğimiz Driver Booster 7 programı, bilgisayarınızdaki tüm donanımları otomatik olarak algılar ve bu donanımların sürücülerinin güncel olup olmadığıyla ilgili size bilgi vererek, tek bir tıkla güncel olmayan sürücülerinizi güncellemenizi sağlar. Bunun yanı sıra program, bilgisayarınıza bağlı bulunan direksiyon seti, Joystick vb. gibi oyun bileşenlerini de algılar ve bu aygıtların sürücüsünü de güncellemenizi sağlar.

Program hakkındaki temel bilgileri sizinle paylaştığımıza göre, Driver Booster 7 ile sürücü güncelleme işleminin nasıl yapılacağını anlatmaya başlayabiliriz.

Driver Booster 7 ile Sürücü Güncelleme (Hediye Lisans)

  • Daha sonra programı açın ve pencerenin orta bölümünde yer alan “Tara” butonuna tıklayın.

Driver Booster 7 ile Sürücü Güncelleme (Hediye Lisans)

  • “Tara” butonuna tıkladıktan sonra, açılan pencerenin sağ üst köşesindeki “Şimdi Güncelle” seçeneğine tıklayın. Bu işlem bilgisayarınızdaki tüm donanımların en güncel sürücüsünü otomatik olarak indirecek ve kuracaktır. Eğer tüm sürücüleri değil de yalnızca bazı sürücüleri güncellemek istiyorsanız, güncellemek istediğiniz donanım biriminin sağ tarafında bulunan “Güncelle” seçeneğini kullanabilirsiniz (Bazı durumlarda program ilgili donanımların en güncel sürücüsünü önermek yerine en kararlı çalışan sürücüsünü önerebilir).

Böylece Driver Booster 7 ile sürücü güncelleme işleminin nasıl yapılacağını anlatmış olduk. Ancak programın, sürücü güncelleme dışında, kullanıcılara sunduğu birtakım seçenekler de mevcut. Örneğin:

Driver Booster 7 ile Sürücü Güncelleme (Hediye Lisans)

  • Programı açtıktan sonra, pencerenin sol tarafındaki “Roket” simgesine tıklayarak, oyun hızlandırma ibaresinin altında bulunan “Aç” butonuna tıklayabilirsiniz. Böylece, Driver Booster 7 programı sizin için bellek hafızasını boşaltır ve bilgisayarınızın oyunlara daha fazla bellek ayırmasını, dolayısıyla da oyunları daha akıcı oynamanızı sağlar.
  • Aynı pencere üzerinde, “Sistem Eniyileme” ibaresinin altında bulunan “Şimdi Denetle” butonuna tıkladığınızdaysa, program sizi bir başka IObit yazılımı olan Advanced SystemCare programına yönlendirir. Dilerseniz bu programı indirerek bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosyaları silebilir ve sisteminizi daha stabil bir hale getirebilirsiniz.

Bu bilgilerin yanı sıra alanında en iyisi olan Driver Booster 7 programının lisansını Help 724 ziyaretçilerine özel ücretsiz olarak veriyoruz.

Driver Booster 7 Pro Lisans Kodu: 7C040-5AF27-E7CBF-28C47

Lisans kodunu aktif etmek için programın sağ alt köşesindeki “Anahtar Simgesine” tıklayın ve açılan kutucuğa yukarıda verdiğimiz lisans kodunu girin.

Bu İçeriği Yararlı Buldunuz mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu