Yazılım

Dosya İndirme Programı (Orbit Downloader)

Bilgisayarınıza yeni bir dosya indirmek istediğinizde, bekleme sorunu da beraberinde gelir. İndireceğiniz dosya ne kadar büyükse bekleme süresi de o kadar artacaktır ama bu program sayesinde bu sorun ortadan kalkacak ve artık dosyalarınızı olduğundan daha hızlı indirebileceksiniz.

Orbit downloader programı sayesinde bilgisayarınıza indireceğiniz dosyaları hızlı bir şekilde yükleyebilirsiniz. Bu program, Türkçe dil desteğine sahip, kolay kurulumlu bir dosya indirme yöneticisidir ve alanında başarılı bir programdır. Orbit downloader, işinize yarayacak özellikte olup kolay kullanımı ile isteklerinize karşılık verecek niteliktedir.

Programın Özellikleri

Program çalışırken, indireceğiniz dosyaları parçalara böler ve bu nedenle olduğundan daha hızlı bir indirme sağlar. En güzel özelliklerinden biri ise, neredeyse tüm dosya paylaşım siteleriyle uyumlu olmasıdır. Ayrıca zamanlama özelliği sayesinde, indireceğiniz dosyanın indirme zamanını kendiniz belirleyebilirsiniz. Program içerisinde yer alan güncelleme sihirbazı ile bilgisayarınızda indirme işlemi yapacağınız zaman güncel olmayan programları’da size bildirir.

Youtube videolarını indirme desteği: Orbit downloader ile flash videoları indirebilirsiniz. Program, Youtube, DailyMotion, gibi siteleri kapsamaktadır. Ayrıca Orbit downloader, megaupload, yourfilehost, uploading, turboupload ve buna benzer dosya paylaşımı yapılan sunucu sitelerini desteklemektedir.

Yükleme kesintisine karşı destek: İnternetin ani kesilmesi ile yarım kalmış yüklemelerinizi yeniden başlatabilir ve kaldığı yerden devam ettirebilirsiniz. İndirmiş olduğunuz bölümü tekrar indirmenize gerek kalmadan, işleminize devam edebilirsiniz. Bu özelliğin bulunması bazı büyük kapasitelere sahip dosyaların indirme sırasındaki kesintilerde bize avantaj sağlamış olur.

Uzaktan sunucu protokollerine destek: Tarayıcınız üzerinden HTTP, HTTPS, FTP, RTSP adındaki uzaktaki sunucu protokollerinden dosyanızı indirebilme desteğine sahiptir. Ayrıca program, Firefox, Opera, Google, İnternet Explorer adlı internet tarayıcılarının tümünü destekler niteliktedir.

Program İçerisinde Türkçe Dil Desteği: Orbit downloader programını bilgisayarınıza indirdikten sonra dil desteğinden yararlanabilirsiniz. İndirme sonucunda dili Türkçe olarak seçtikten sonra kolayca videolarınızı ve dosyalarınızı indirmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca program birden fazla yükleme yapabilme özelliğini de içerisinde barındırmaktadır.

Web sayfanızdaki videolar üzerine gelindiği zaman, programın kolay kullanılabilir olduğunu bir kez daha göreceksiniz. Üzerine geldiğiniz video veya dosya, program sayesinde otomatik tanınır ve tıklamadan küçük bir indirme butonu açılır. Tıkladığınız an ise indirme başlayacaktır. Programı, hızlı ve kaliteli dosya indirmek istiyorsanız mutlaka yükleyin.

Not: Bu yazılım Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığından alternatif olarak farklı bir yazılım eklenmiştir.

İNTERNET DOWNLOAD MANAGER
Bu İçeriği Yararlı Buldunuz mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu