settingsGiris Yap | Uye Olsettings
Üye Ol
Kategoriler

Facebook sayfamın "Hakkında" kısmı kayıp

0 oy
Merhaba çok acil yardıma ihtiyacım var. Facebook iş sayfamın Hakkında kısmını kimse göremiyor. Ne müşteri ne başka biri benden başka gören yok. Ne yaptım ne ettim kimseye gösteremedim. Yapmadığım ayar kalmadı kaç binlik sayfayı silecek duruma geldim. Sayfamın Hakkında kısmına tıkladığımızda bomboş hiç birşey yok. Bunu nasil düzelteceğim.
6 Aralık 2019 Facebook kategorisinde Kaankrcn (120 puan) sordu

1 cevap

0 oy

Merhaba,  Facebook sayfanız içerisinden "Sayfa Bilgilerini Düzenle" butonuna tıklayıp, buradaki alanların doldurulduğundan emin olabilir misiniz? Bu konuyla alakalı farklı bir ayara ulaşamıyorum. Belirttiğimiz buton üzerinden "Hakkında" kısmı için istenilen bilgilerin girişini yaptığınız sürece görünürlüğü sağlaması gerekmekte...

6 Aralık 2019 Mehmet Karaman (8,100 puan) cevapladı
Hocam hakkında kısmı full dolu ama bende gözükürken karşı tarafta yok. Hakkında kısmı yerindeki bilgileri güncelleyip 24 saat sonra aktif olacak olabilir mi ?
Böyle bir işlem yapıp, sürece tekrar bakalım. Çünkü Facebook Help sayfası içerisinde de böyle bir bilgi bulunmuyor...
Evet 24 saat oldu ve hala yok Hakkında kısmı bomboş. Müşterilerim ulaşamıyor bilgileri göremiyor. Ve test için başka bir Facebook hesabı açtım onda da sayfama baktım sonuç sıfır !
Bu durumu Facebook yetkililerine bildirmeyi denediniz mi? Bu işlemi "https://www.facebook.com/help/1456435954571978" bu link üzerinden nasıl yapıldığına bakabilirsiniz.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
18 Ocak Facebook kategorisinde İbrahim kaya (120 puan) sordu
0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap
26 Haziran 2019 Facebook kategorisinde sari pasa (120 puan) sordu
0 oy
2 cevap
...