settingsGiris Yap | Uye Olsettings
Üye Ol
Kategoriler

Facebook Hesabıma Giriş Yapamıyorum

0 oy
Merhabalar,

''Facebok Hesabımda Şüpheli Hareketler Algılandığı İçin Hesabınıza Girişiniz Engellendi'' Diye bir yazı çıktı benden resim göndermemi istedi. Resim gönderdim ama hesabım açılmadı. Daha önceden hesabıma kimlik doğrulaması yapmıştım neden ikide bir hesabım kapanıyor.

Hesabımda normal fotoğrafımda olmasına rağmen neden benden fotoğraf istiyor tekrar. Ben Facebook'u oyun oynamak için kullanıyorum. Hırsızlık yapmıyorum, reklam yapmıyorum, hesabımda öyle çirkin fotoğraflarda bulunmuyor ve ben Facebook'tan oynadığım oyunlara sürekli para yatırıyorum. Fakat siz sürekli hesabımla ilgili sorun yaşatıyorsunuz. Bana zaten oynadığım oyunlarda Facebook bağlantısı olmasa gerçekten kullanmayacağım Facebook'u bıktırdınız artık insanı bu nedir ya.
28 Ağustos 2019 Facebook kategorisinde DolunaydaASK (120 puan) sordu

1 cevap

0 oy

Merhaba, yaşadığınız sorundan dolayı üzgünüz fakat ilk olarak buranın Facebook tarafından yönetilmediğini veya Facebook'la ilgili herhangi bir bağlantısının olmadığını belirtelim. Sanırım bu konuda yanlış anlaşılmışız. Burası kullanıcıların yaşadığı sorunlarla ilgili çözüm üreten bir platform.

  • Yaşadığınız soruna gelecek olursak, eğer Facebook tarafından hesabınızın tekrar aktif edilmesi uygun görülürse, öncelikle hesabınıza bağlı olan herhangi bir ''Üçüncü Taraf Uygulamaların'' hesabınıza bağlı olmadığını kontrol edin.
  • Ardından arkadaş listenizde tanımadığınız kişileri veya şüphelendiğiniz profilleri kaldırın.
  • Son olarak hesabınızın şifresini güncelleyip, hesabınız için gerekirse ''İki Faktörlü Kimlik Doğrulamasını'' aktif edin.

Kolay gelsin .)

29 Ağustos 2019 Mehmet Karaman (8,100 puan) cevapladı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap
0 oy
1 cevap
6 Ocak 2019 Facebook kategorisinde glcnpcl (120 puan) sordu
0 oy
1 cevap
14 Aralık 2018 Facebook kategorisinde Serap (120 puan) sordu
0 oy
1 cevap
19 Eylül 2017 Facebook kategorisinde Burcu (140 puan) sordu
...