settingsGiris Yap | Uye Olsettings
Üye Ol
Kategoriler

Instagram yardım sorunu

0 oy
İnstagram hesabımı dondurdum açtırmak için resim ve kod gönderdim. Ancak başka hesap için sıfırlama yolladılar. Help@instagram.com ve facebook olan yerlere de attım sorunu ama sürekli yardım merkezine aktarılan mesaj alıyorum hesabımı geri açamıyorum... nasıl ulaşacağım instagrama, konuya bakan kimse yok hep otomatik yanıt veriliyor hata onlardan kaynaklı.
29 Nisan İnternet kategorisinde Mly (120 puan) sordu

1 cevap

0 oy
Merhaba, başka hesaplar için sıfırlama yolladılar derken?. Bu konuda emin misiniz?. Böyle bir durumun mümkün olmaması gerekmektedir. Diğer konu için ne yazık ki bu sorunları birçok kullanıcı yaşamaktadır. Umarım yakın zamanda bu konuda ınstagram tarafından olumlu gelişmeler yaşanır.
29 Nisan Mehmet Karaman (7,940 puan) cevapladı
Evet o şekilde oldu. Verilen kod ve resmi gönderdim iki defa. Ama şu anda kullandığım hesap için sıfırlama yolladılar. Eski kullanıcı adımın kayıtlı olduğu mailden yazmama rağmen. Zaten ben canlı birinin cevap verdiğini sanmıyorum her seferinde otomatik yanıt alıyorum. Az önce yine resim attım acaba farklı mail adresimde olabilir mi diye. Bu sefer de yardim merkezi linki atmışlar. Zaten hiçbir mailleri aktif değil galiba hiçbirinden yanıt gelmiyor nasıl çözeceğim bunu instagramdan soğudum şuan ismimi geri alamıyorum şifre unuttum diye bu kadar çetrefilli yola ne gerek var ki? Sahte hesap olsam niye ad soyad olan mailden foto atayım dimi? Uğraş dur simdi cevap gelmez hesap gitti o zaman :/

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap
19 Mayıs 2017 Samsung kategorisinde Ahmet AKINCI (620 puan) sordu
0 oy
1 cevap
23 Nisan 2017 Bilgisayar kategorisinde Eylem Kinay (130 puan) sordu
0 oy
1 cevap
...