settingsGiris Yap | Uye Olsettings
Üye Ol
Kategoriler

Facebook hesabım kapatıldı ve kimlik atığım halde açılmıyor

0 oy
Hesabımı facebook için yararlı işlerde kullanıyorum kimseye zarar vermiyorum hesabım kimseyi taklit etmemektedir, hesaptaki bilgiler kimlikteki bilgiler incelendiğinde anlaşılacaktır. 2.5 haftadır hesabım kapalı arkadaşlarımla hiç bir şekilde iletişime geçemiyorum hesabımın açılmasını bekliyorum teşekkürler facebook ekibi umarım beni mağdur etmeyip hesabımı açarsınız. Ve sanalda resimli bir virüs geziyor benim özelime de bir resim atıldı abi bunu kırparmısınız telefonum tuşlu dedi ben ver insanlık ölmedi ya dedim aldım resmi kırptım attım arada 5 saniye sonra hesap kapatıldı dedi ve açılmadı facebook hesabıma bir resim atıldı ben virüslü olduğunu bilmiyordum ben resim kırptım attım hesabım kapatıldı
20 Aralık 2018 Facebook kategorisinde medet bakan (160 puan) sordu

2 Cevap

0 oy

Merhaba, öncelikle help724.com web sitesinin facebook.com adresine bağlı bir kuruluş olmadığını belirtelim. Konuyla ilgili olarak ''Kişisel Hesabım Kapatıldı'' sayfası üzerinden talep oluşturabilirsiniz. Ayrıca kişisel verilerinizin güvenliği için bilgisayarınızda bulunan virüsleri temizlemenizi önermekteyiz.

Virüs Temizleme: https://help724.com/format-atmadan-virus-temizleme-yontemleri/

Kişisel Hesabım Kapatıldı: https://tr-tr.facebook.com/help/contact/260749603972907

Kolay Gelsin :)

21 Aralık 2018 Mehmet Karaman (7,940 puan) cevapladı
Kimlik yolladım, incelenmesi kaç gün sürer?
0 oy

Kimlik yolladığım da aldığım cevap bu oluyor her seferinde bu cevabı alıyorum zannedersem bu hesap açılmıyacak peki bi virüslü resim kurbanı oldum facebook grup kurucusuyum ve grubumunda çalınma riski altında kafam karma karışık.

(Ne yazık ki, emniyet ve güvenlik nedenleriyle, hesabınızın neden kapatıldığıyla ilgili daha fazla bilgi veremiyoruz. Bu karar nihaidir ve anlayışınız için teşekkür ederiz.)

23 Aralık 2018 medet bakan (160 puan) cevapladı
Farklı biride grupta yöneticiyse kurtarma şansın olabilir. Değilse biraz sıkıntılı bir durum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap
24 Aralık 2018 Facebook kategorisinde orhan (120 puan) sordu
0 oy
1 cevap
...