settingsGiris Yap | Uye Olsettings
Üye Ol
Kategoriler

İnstagram hesabı dondurup geri açamama

+2 oy
Merhaba, İnstagram hesabımı bir kaç ay önce dondurmuştum geçen gün tekrar açmaya çalıştığımda açamayıp şifremden emin olmama rağmen unuttum sandım fakat daha sonra kullanıcı bulunamadı hatasıyla karşılaştım bir şekilde e postama kodu gönderebildim, kodla fotoğraf çekilip geri atmama rağmen ona da herkese gönderdikleri gibi :

Merhaba, Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Görünüşe göre giriş yapmakta sorun yaşıyorsunuz. Giriş yapma konusunda yardım almak veya hesabınızın başkasının eline geçtiğinden kuşkulanmanız durumunda neler yapabileceğinizle ilgili bilgi edinmek için Yardım Merkezi'ni ziyaret edin:

http://help.instagram.com/374546259294234/?ref=cr

Teşekkürler,

Mesajı aldım ne yapmam gerekiyor? Şifre sıfırlama yapamıyorum çünkü hala kullanıcı adı bulunamadı diyor.
18 Aralık 2018 İnternet kategorisinde hilalesenel (140 puan) sordu
18 Aralık 2018 hilalesenel düzenledi

1 cevap

0 oy
Merhaba, bu sorunla birçok kullanıcı karşılaşmaktadır. Bizde bu konuyu Instagram yetkilileri ile paylaşmaya karar verdik. Gönderdiğimiz mailde ''Kullanıcı bulunamadı'' hatası ile karşılaşan kişilerin var olduğunu ve çözüm yolları hakkında bilgi vermelerini talep ettik.

Yakın zamanda yaptığımız bu işlem hakkında şuan için herhangi bir geri dönüş sağlanmadığı için bizde bu konuda doğru bir bilgi aktaramıyoruz. Instagram tarafından istenilen tüm aşamalar sitemizde yer almakta fakat işlem sonrası Instagram çalışanları tarafından sürdürülmektedir.

Bu konu hakkında sitemizi takip etmenizi önermekteyiz. Bu konuda yapılan geri dönüşün üzerine web sitemizde yeni bir içerik olarak yer alacaktır.

Kolay gelsin :)
21 Aralık 2018 Mehmet Karaman (8,100 puan) cevapladı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
28 Temmuz 2017 Facebook kategorisinde anıl çapraz (120 puan) sordu
0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap
...