settingsGiris Yap | Uye Olsettings
Üye Ol
Kategoriler

Dondurulan instagram hesabının şifresini unuttum

+1 oy

Merhaba;

İnstagram hesabımı dondurdum. Ancak şifremi unuttum. Sonrasında anlattığınız şekilde adımları gerçekleştirdim. En son gelen yüzümü gösteren el yazısıyla gönderdikleri kodu yazarak resim gönderdim. Aşağıdaki şekilde dönüş yaptılar. Ancak ben buradan nasıl devam edeceğimi anlamadım. Nasıl alabilirim eski instagramımı?

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Görünüşe göre giriş yapmakta sorun yaşıyorsunuz. Giriş yapma konusunda yardım almak veya hesabınızın başkasının eline geçtiğinden kuşkulanmanız durumunda neler yapabileceğinizle ilgili bilgi edinmek için Yardım Merkezi'ni ziyaret edin:


http://help.instagram.com/374546259294234/?ref=cr

12 Kasım 2018 İnternet kategorisinde eses (160 puan) sordu

5 Cevap

0 oy
 
En İyi Cevap
Bende bundan mağdurdum ama instagram destek ekibi falan boş buu işler. Şifremi unuttum yapıp telefonuma gelecek bağlantıyla şifremi yenileyemedim çünkü böyle bir hesap yok dedi e-posta gönderdim öylede açıldı hemen çok sevindim uygulayın
1 Aralık 2019 ssultan.altug (440 puan) cevapladı
2 Aralık 2019 Mehmet Karaman seçti
Nasıl e posta gönderdin bende açamıyorum
0 oy

Merhaba, Instagram şifre sıfırlama işlemlerini uyguladınız mı? İsterseniz diğer bir aşama olarak Instagram şifre sıfırlama işlemlerini yapalım.

Instagram Şifremi Unuttum Nasıl Sıfırlarım ? Adlı içeriğimizde Instagram şifre sıfırlama işlemleri ayrıntılı olarak anlatılmaktadır. Hem mobil cihazınızdan hemde bilgisayarınızdan bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Kolay Gelsin :)

12 Kasım 2018 Mehmet Karaman (8,100 puan) cevapladı
Merhaba aynı sorunu bende yaşıyorum. instagram donuk olduğu için şifre yenileme talebinde bulununca kullanıcı bulunamadı diyor. Gerçekten anlayan veya bu sorunu yaşamış biri yardım etsin.. :(
Aynı sorunu bende yaşıyorum çözüm bulabildin mi?
0 oy
Aynı sorunla bende karşılaştım nasıl yapabileceğinizi buldunuz mu? bulduysanız nasıl yaptığınızı benimle paylaşabilir misiniz?
21 Nisan 2019 azrakarahan (140 puan) cevapladı
0 oy

Arkadaşlar ınstagramda genel sorun var sanırım, bazılarının hesapları açılıyor bazılarınki açılmıyor. Yöntemi uyguladıktan sonra bir süre bekleyin. Mail adresinizi sürekli takip edin, spam kutusunu da kontrol edin.

Yapılması gereken işlemse buradaki formu doldurmak: https://help.instagram.com/contact/1652567838289083

21 Nisan 2019 Sevilay uzun (140 puan) cevapladı
0 oy
Merhaba hesabımı dondurdum ve şifremi unuttum şifremi hatırlayamadığım için giriş yapamıyorum attığınız link den hangisini yapacağım bir tane hesabım donduruldu yazıyor onu doldurdum, nasıl düzeltebilirim?
2 Mayıs 2019 onur (140 puan) cevapladı
Merhaba, ilk cevabımızda yer alan linkten yani (Instagram Şifremi Unuttum Nasıl Sıfırlarım ?) buradan Instagram şifre sıfırlama işlemini sağlayabilirsiniz.
Hesabımı dondurdum yine de oranın faydası olur mu?
Öncelikle normal yollar ile hesabınıza erişmeyi denemenizi tavsiye ediyoruz. Eğer karşılaştığınız bir sorun olursa da farklı çözüm yollarını size sunarız.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap
29 Nisan 2019 İnternet kategorisinde Mly (120 puan) sordu
+2 oy
1 cevap
...