settingsGiris Yap | Uye Olsettings
Üye Ol
Kategoriler

Hotmail hesabım çalındı. Nasıl geri alabilirim...?

0 oy
Merhabalar benim facebook adresim 6 yıldır kullanmadığım hotmail hesabına bağlı idi. 5 gün önce biri tarafından hotmail hesabım çalındı. Daha doğrusu hotmail uzun süre kullanılmayan adresleri tekrar aktif hale getiriyormuş. Yani bir başkası bu hesabı alabiliyormuş. Bende dediğim gibi uzun süre kullanmadığım için biri tarafından alındı. O yüzden mail hesabım da facebook hesabım da gitti. Hotmail hesabımı nasıl geri almam gerekiyo bilmiyorum. Microsoft la iletişime geçtim onlarda yapacak bir şeyimiz yok dediler. Lütfen yardımcı olun...
22 Mayıs 2018 İnternet kategorisinde emrah şen (120 puan) sordu

1 cevap

0 oy

Merhaba, Facebook hesabınıza ulaşmak için Facebook tarafından sağlanan destek hizmetinden yararlanabilirsiniz. Yaşadığınız bu sorun hakkında Facebook yetkilileri sizlere yardımcı olacağını düşünüyorum. Help724 web sitemiz üzerinden böyle bir sorun için çözüm içerikli bir makalemiz yer almaktadır. Eğer arzu ederseniz içeriğimize göz atabilirsiniz. 

İçerikte yer alan işlemler ile tekrar Facebook hesabınıza ulaşabileceğinizi düşünüyoruz. Eğer çözüm sağlamazsa bizlere tekrar buradan ulaşabilirsiniz. 

 Facebook Hesabım Kapatıldı – Nasıl Açabilirim

27 Mayıs 2018 Mehmet Karaman (7,940 puan) cevapladı

İlgili sorular

...