settingsGiris Yap | Uye Olsettings
Üye Ol
Kategoriler

Hızlı İndex Alma Yolları Nelerdir?

0 oy
Merhaba yeni bir site kurdum ve yazılarımın nasıl hızlı bir şekilde google sıralamasına girebilir? yardımcı olur musunuz?
11 Ekim 2017 Google kategorisinde ulubatlı38 (120 puan) sordu

1 cevap

0 oy
Hızlı google de index almak istiyorsanız, bunun çeşitli bir çok etkenden oluşmaktadır. Bunlar arasından sizlere söyleyeceklerimi uygularsanız google tarafından daha hızlı bir şekilde index alarak sıralamalara girersiniz.

1- Sosyal Medya: Web sitenizde veya blogunuzda paylaştıgınız yazıları sosyal medya da paylaşınız. Sosyal medya dan kastım özellikle facebook ve twitter üzerinden yapacagınız paylaşımlardır. Buralarda ilgi çekici bir başlık ile yazınızı paylaşırsanız, hem trafik çekmiş olursunuz hemde yazınız sosyal medya da tanıtımını yapmış olursunuz. Bu google açısından büyük bir etkendir. Sizin index alma olasılıgınız yüzde 40 veya 50 oranında artırmaktadır.

2- Yazı Altına Yorum İsteyin: Yorumlar açısından google sevilen yazı olarak görülmektedir. Soru sormak isteyenler konu altına sormak istediklerini sorar ise daha hızlı index almanıza ve google da belli bir sıralamaya girmesine fayda sağlayacaktır.

3-  Google Yazı İndexleme: Google nin kendine ait web sitesi üzerinden sizin paylaşmış olduğunuz yazı linkini bildirerek dah hızlı bir şekilde yazınızın index almasını istiyorsanız bunu  kesinlikle yapmanız gerekmektedir. Bu google botlarınızı web sitenize davet etmek anlamına gelir. Google sizin yazılarınızı daha hızlı fark ederek, o yazıyla ilgili index alma olsalıgınızı artıracaktır

Bunlar uygulamanız hızlı index almanıza sebep olur. İyi Forumlar Dilerim (:
11 Ekim 2017 Ali (140 puan) cevapladı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
2 Temmuz 2017 Twitter kategorisinde Pchocam (120 puan) sordu
0 oy
1 cevap
24 Şubat 2017 Web Tasarım kategorisinde Ahmet AKINCI (620 puan) sordu
0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap
6 Mart 2019 Google kategorisinde Yakup06 (150 puan) sordu
0 oy
1 cevap
23 Mayıs 2016 Google kategorisinde Mehmet Karaman (8,100 puan) sordu
...