settingsGiris Yap | Uye Olsettings
Üye Ol
Kategoriler

En iyi Wordpress Güvenlik Eklentisi Hangisidir?

0 oy
arkadaşlar yeni bir site kuruyorum wordpress tabanlı bunun için bana önereceginiz en iyi güvenlik uygulaması hangisidir??
12 Şubat 2017 Web Tasarım kategorisinde Mustafa POLAT (180 puan) sordu

1 cevap

0 oy

İnternet sitelerinin kurulum açılarından wordpress tabanlı kurulum sağlamanız çok iyi olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca wordpress güvenlik eklentilerinden bahsedecek olursak, birçok uygulamadan söz edebiliriz. Bu uygulamalardan bahsetmeden önce, wordpress uygulamalı bir site yönetimi düşünüyorsanız güvenlik den ziyade bu programları sisteme yükleme sonrasında, sürekli olarak güncellemelerini takip etmelisiniz. Çünkü açık yazılım yani geliştirilebilir olduğu için güncellemeler sürekli gelmektedir. Güvenlik uygulamalarını yüklemeden çok bu uygulamaların güncellemeleri de sistem güvenligi açısından önemlidir. Gelelim programlara ;
 

1- Acunetix WP Security : Son yapılan güncellemeleri sayesinde gerçekten güvenlik anlamında birçok sunu yapmaktadır. Kullanımı ve sistem güvenlik kontrollerini yapması açısından da önemli ve kullanılabilir bir programdır. İndirme Linkide aşşagıda verilmiştir.

Link : https://wordpress.org/plugins/wp-security-scan/

2- Login Lockdown: 

Sistem üzerinden ziyade daha çok sistem komut bölümüne giriş sağlarken ip adreslerini kaydeder ve 3 kez hatalı giriş işlemi sağlandıgında otomatik olarak sistem kendisini güvenlige alır ve kilitler.

https://wordpress.org/plugins/login-lockdown/

Kısacası daha önerebilecegim birçok program bulunmaktadır. Ancak en kullanışlı ve en iyi bu 2 program diyebilirim

12 Şubat 2017 Osman Alkan (5,470 puan) cevapladı
indirme linklerini da paylaşmanız daha güzel oldu. Bu uygulamaları yüklerken herhangi bir ücret alınıyor mu peki?
vermiş olduğum linklerden uygulamaları ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Ayrıca tam sürüm için belli bir miktar wordpress ücret isteyebilir.  Ancak şuanlık herhangi bir ücret olmadan, kolay ve hızlı bir şekilde linkten indirme sağlayabilirsiniz ..
İyi Çalışmalar

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
26 Mayıs 2017 Web Tasarım kategorisinde Black Leone'x (330 puan) sordu
+1 oy
1 cevap
+2 oy
2 cevap
0 oy
2 cevap
23 Mayıs 2016 Web Tasarım kategorisinde Osman Alkan (5,470 puan) sordu
...