Oyun

CS 1.6 Hızlanma Kodu Nasıl Uygulanır?

Counter-Strike 1.6 gelmiş geçmiş en efsane FPS oyunlarının başında geliyor. Bu oyunda rakiplere karşı avantaj sağlamak amacıyla farklı işlevleri bulunan hile kodlarının kullanılabiliyor olması oyunu daha eğlenceli hale getiriyor. Botlara karşı oynadığınız oyunlarda bu hile kodlarını kullanma imkânınız olduğu gibi hile kullanımına izin verilen çevrimiçi odalarda da bu kodları kullanabilirsiniz. CS 1.6’da en fazla kullanılan şifreler arasında hareket kabiliyetinizi arttırmaya yarayan bunny kodu var. Bu kod birçok kişi tarafından araştırıldığı ve merak edildiği için biz de içeriğimizde size kodla ilgili bilgi veren bir metin hazırladık.

CS 1.6 Bunny Kodu 2020

CS 1.6’da bunny yapmak ve hızlı hareket etmek için kullanacağınız hile kodu aşağıda belirtilmiştir. Bu kod çevrimdışı olan oyunlarda koşulsuz çalışırken çevrim içi oyunlarda “Redbull” ve “Çift Zıplama” özelliğinin aktif olması halinde kullanılabiliyor.

Hızlanma Şifresi Açma: cl_forwardspeed 999999999

Bu şifreyi yazdıktan sonra her oyuncunun hareket hızı olması gerekenden daha fazla hale gelecektir. Bir süre sonra hızlanma şifresini kapatmak istediğinizde aşağıdaki kodu yazmanız yeterli olacaktır.

Hızlanma Şifresi Kapatma: cl_forwardspeed 400

CS 1.6 Hareket Hızı Kodu Nereye Yazılır?

CS 1.6’da hile kodlarını aktifleştirmek için konsol penceresini açmanız ve bu pencereden kodu yazmanız gerekiyor. Hiçbir şekilde ekstra ayar yapmanıza gerek kalmadan oyun içerisinden “ESC” tuşunun hemen altında bulunan “é” tuşuna basmanız yeterlidir. Bu tuşa bastığınızda karşınıza konsol penceresi çıkacaktır.

CS 1.6 Hız Hilesi Kodları

Counter-Strike 1.6 oyununda hız hilesi yaptığınızda hangi tarafa doğru hızlanmak istiyorsanız o yön için gerekli kodu da yazabilirsiniz. Her şey tercihinize bağlı olmakla beraber yazdığınız kod oyun kurucusu siz iseniz tüm oyuncular için geçerli olacaktır.

Geri Gitme Hızı Arttırma: cl_backspeed 9999
İleri Gitme Hızı Arttırma: cl_forwardspeed 9999
Yana Doğru Gitme Hızı Arttırma: cl_sidespeed 9999

Burada belirtmiş olduğumuz tüm kodları çevrimdışı oyunlarda herhangi bir kısıtlama ile karşılaşmadan kullanabilirsiniz. Bu kodların sadece CS 1.6’da çalıştığını bilmeniz gerekiyor. Bir sonraki versiyonlar olan CS:GO oyununda kodları kullanmaya kalkarsanız kod kesinlikle aktifleşmeyecektir. Hileleri kullandığınızda herhangi bir şekilde ban yeme durumu ortaya çıkmamaktadır.

Bu İçeriği Yararlı Buldunuz mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu