Ana Sayfa Oyun Clash Of Clans Bedava Çarlar (Güncel Hesaplar)

Clash Of Clans Bedava Çarlar (Güncel Hesaplar)

Clash Of Clans Bedava Çarlar (Güncel Hesaplar)

Clash of Clans kullanıcılarına özel hazırladığımız bedava çarlar listesini sizlerle paylaşacağız. Paylaşılan çarlar ücretsiz hesaplardan oluşmaktadır. Clash of Clans bedava çarlar listesinden önce bu oyun hakkında kısaca bahsedelim.

Clash of Clans Oyunu Hakkında

Milyonlarca kullanıcı tarafından sevilerek oynanan bu oyun çok kısa sürelerde yüksek kullanıcı kitlesine ulaştı. Her geçen gün popülaritesi artan Clash of Clans oyunu yapımcıları tarafından geliştirilmekte ve yeni özellikler içerisine dahil edilmektedir.

Oyunun grafik kalitesi ve içerisinde yer alan özellikler mobil oyun kullanıcılarının fazlasıyla dikkatini çekmektedir. Strateji oyunu olan Clash Of Clans ile online olarak farklı kullanıcılarla eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Clash of Clans oyunu hakkında kısaca bahsettikten sonra Clash of Clans bedava çarlar listesine geçebiliriz. Aşağıda yer alan hesaplar sizler için özel olarak hazırlandı. Bu hesaplar Clash of Clans kullanıcı topluluğu tarafından sağlanmıştır.

Clash Of Clans Bedava Çarlar

Clash Of Clans Bedava Çar Hesabı 1

Hesabın Kullanıcı Adı : kullanıcı3542@gmail.com

Hesabın Şifresi : mehmetali

Clash Of Clans Bedava Çar Hesabı 2

Hesabın Kullanıcı Adı : salihkusu11@gmail.com

Hesabın Şifresi : salihkusu11

Clash Of Clans Bedava Çar Hesabı 3

Hesabın Kullanıcı Adı : demiryolu12@outlook.com

Hesabın Şifresi : demiryolu12

Clash Of Clans Bedava Çar Hesabı 4

Hesabın Kullanıcı Adı : clash541@hotmail.com

Hesabın Şifresi : 8923652153

Clash Of Clans Bedava Çar Hesabı 5

Hesabın Kullanıcı Adı : erdogan589@hotmail.com

Hesabın Şifresi : 053946122536

Clash Of Clans Bedava Çar Hesabı 6

Hesabın Kullanıcı Adı : sadık564@hotmail.com

Hesabın Şifresi : sadık123

Clash Of Clans Bedava Çar Hesabı 7

Hesabın Kullanıcı Adı : adampro1@hotmail.com

Hesabın Şifresi : adam1pro

Clash Of Clans Bedava Çar Hesabı 8

Hesabın Kullanıcı Adı : kralamed234@hotmail.com

Hesabın Şifresi : 123456789

Clash Of Clans Bedava Çar Hesabı 9

Hesabın Kullanıcı Adı : kullanıcı51@hotmail.com

Hesabın Şifresi : 123456789

Clash Of Clans Bedava Çar Hesabı 10

Hesabın Kullanıcı Adı : emirhan06@gmail.com

Hesabın Şifresi : uluslu0634

Clash Of Clans Bedava Çar Hesabı 11

Hesabın Kullanıcı Adı : mertedem@gmail.com

Hesabın Şifresi : edem2323

Clash Of Clans Bedava Çar Hesabı 12

Hesabın Kullanıcı Adı : kingofwar@gmail.com

Hesabın Şifresi : 652148452184

Clash Of Clans Bedava Çar Hesabı 13

Hesabın Kullanıcı Adı : sporrt123@hotmail.com

Hesabın Şifresi : 123456789

Clash Of Clans Bedava Çar Hesabı 14

Hesabın Kullanıcı Adı : oyun.portal0@gmail.com

Hesabın Şifresi : oyungemisi03

Clash Of Clans Bedava Çar Hesabı 15

Hesabın Kullanıcı Adı : aslankral2003@gmail.com

Hesabın Şifresi : mehmet1905

Clash of Clans bedava çarlar listesini yukarıda sizlerle paylaştık. Yukarıda yer alan hesapların haricinde paylaşmak istediğiniz hesaplar var ise yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

-Güncelleme-

Çekiliş

Merhaba Dostlar, hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İlgi ve alakanızı boşa çıkarmamak adına bir çekiliş yapmaya karar verdim. Umarım sizi mutlu eder bu çekilişimiz. Aşağıdaki şartları ve kuralları inceleyerek nasıl katılacağınız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Çekiliş Sonuçunda Ne Verilecek?

100 TL’ye yakın veya 100 TL değerinde hesap satın alınıp, kazanan 1 (Bir) kişiye teslim edilecek. Şuan incelediğimde ‘’oyunfor.com’’ üzerinden satışları görmekteyim, fakat kazanan kişi satın almak istediği yeri seçebilir. Tamamen tarafsız olarak, uygun olan marketten 100 TL’ye varan Clash Of Clans hesabı satın alınıp teslim edilecek.

Çekilişe Nasıl Katılabilirim?

Dostlar fazla bir beklentimiz yok. Gerçekten güzel yorumlarınız ve talepleriniz üzerine böyle bir etkinlik gerçekleştiriyoruz. Aşağıda sıralayacağımız maddelere uyarak kolaylıkla katılabileceksiniz.

 1. Buraya Clash Of Clans oyun deneyimlerinizi veya çar kazanmak için, hesabınızı büyütmek için harcadığınız emeği ‘’Türkçe Kurallarına Uygun’’ olarak yorum bölümünden paylaşmak. (Kısa Olmadan)
 2. Deneyimlerinizi paylaştıktan sonra, mail veya iletişim kurabileceğimiz adresi yazmak.
 3. Son olarak bu yazıyı sosyal medya hesabınızda yayınlamak, paylaşmak.

Hepsi bu kadar! Bu üç kurala uyarak çekilişe katılabilirsiniz. Peki çekiliş nasıl planlanacak? 26.06.2019 yani bugün itibari ile başlanıp, 26.07.2019 itibari ile son bulacak.

Yedek olacak mı? Evet asıl kazanana ulaşılamadığında, yedek olarak belirlenen 3 kişiden birisi bu hakka sahip olacak.

Önemli!

 • Kesinlikle kısa kurulan cümleler veya katılıyorum gibi cümleleri yazan bu çekiliş içerisine dahil edilmeyecektir.
 • Yorum yapanların IP Adresleri görülmektedir. Çekilişe sadece bir defa katılma şansınız vardır. 2 defa başvuru yapanların 2. Başvurusu dahil edilmeyecektir.
 • Yazı sonundaki sosyal medya butonları kullanarak paylaşım yapılacaktır.

Çekilişimiz başlamıştır…

403 YORUM

 1. Abi merhabalar bana bb11 lazım full olması şart değil ben geliştiririm ama inşaatçı bol olsun böyle bir hesabın var mı acaba? e-posta: **************@gmail.com

 2. Selamün aleyküm abi seni seviyoruz bana bb10 koy bulur musun? Yada çekiliş yapsan beni alabilir misin= e-postamı verdim Nolur kabul et cevap verdiğinde e-postama bakacam.

 3. Arkadaşlar çekilişe bir arkadaşımız katıldı. Hatta isimde vereyim: “selim”. Diğer çar isteyen arkadaşlarda bu çekilişi kaçırmamalarını önermekteyim. Çekiliş tarihi 10.04.2020, fakat katılım az bu sebepten tarihi 22.04.2020 olarak güncelliyorum. Kesin olarak hediye verilecektir. Diğer kazanan arkadaşın yorumunu okuyabilirsiniz.

 4. Kolay gelsin benim sizden bir ricam var olabiliyorsa kayınvalidem bu oyunu çok oynuyor ama 6 yıllık klanını çaldılar ve klandan çıkardılar bunu geri alma şansı var mı? nasıl bir yol izlemek gerekiyor kolay gelsin..

 5. Merhaba dostlar, yeni bir çekilişle karşınızdayız… :) Daha önceki çekilişle buradaki bir arkadaşımıza güzel bir hesap verdik. Arayı çok açmadan bir daha tekrarlamak istedim. Yapılacaklar her zamanki gibi basit.

  İşte şartlar:

  1. Sitemizde yer alan oyun nickleri içeriğimize en iyi nickleri yorum bölümünden paylaşmak.

  2. Yapılan yorumlar kapsamlı olması. Kısa olması durumunda çekiliş hakkı kazanılmaz…

  3. Paylaşılan nickler farklı yerlerden alıntı olmayacak. Tamamen sizin beğendiğiniz ve size ait nickler olacak.

  4. Birden çok katılım sadece farklı cihazlar üzerinden kabul edilmektedir. Yani aynı cihazdan birden çok yorum yapamazsınız. Bunu görüyoruz :) Farklı cihazdan sınırsız katılım. Fakat aynı mail adresi ve farklı yorum olmak şartı ile…

  Çekiliş sonu: 10.04.2020
  Çekiliş bildirimi: buradan ve yazılan e-posta adresi üzerinden.

  Bol şanslar… :)

 6. Mehmet abi bana da bir hesap bulabilir misin bb9 dan yukarı bulursan çok minnettar olurum şimdiden teşekkürler.

 7. Merhaba Mehmet Abi acil bir belediye binası 11 veya 12 olan bir hesaba ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsan sevinirim bana şu e-postadan hesap atabilirsen memnun olurum. **************@gmail.com sen ve 724 ekibi seviliyorsunuz.

 8. Merhaba. Abi acil bir bb 13 hesaba ihtiyacım var. Bana bu e-postadan hesap yollayabilirsin abi. Sen ve tüm 724 ekibini seviliyorsunuz.

 9. Mehmet Kardeş bize de bir hesap verir mısın iyisinden. Yazıyom e-postayı şimdiden çok sağol. e-posta: **********@hotmail.com

 10. Abiiiiii. y*********** adlı Instagram hesabına bir hesap bilgilerini yazabilir misin. Yani bir hesap ta bana atar mısın?

 11. ******** Instagram hesabım abi bana belediye 10 veya 11 clash of clans hesabı verir misin? verirsen sevinirim abi

 12. Mehmet abi bana güzel seviyeli Clash Of Clans atarsan sevinirim. Benim hesaba ihtiyacım var benimkini çaldılar.

 13. Abi bana belediye 11 hesap ver nolur seviyesi 90 olsa da olur belediyesi 11 olmasa da olur ama seviyesi 90 falan olsun sana güveniyorum abi hadi kolay gelsin.

  • Aleyküm selam, eğer çoğunluk sağlanırsa tekrar bir etkinlik düzenleriz. Şuan için sizinle beraber 2 kişinin talebi var…

 14. Eğer elinde iyi bir hesap varsa verir misin? benimkini çaldılar baya da ilerlemiştim gine baştan başlamak istemiyorum

 15. Abi kısacası hiç clash of clans oynunu oynamamıştım yani 10 15 gündür oynuyorum abi hiç heyecanı yok abi 1 hesap hediye etmenizi istiyorum yoksada sağ olun işleriniz kolay gelsin +993 ******** abi bu numarada olacam göndermek isteseniz TURKMENİSTAN size selamlar olsun.

  • Aleyküm selam, bizden de selam olsun. Eğer çoğunluk olarak yeni çekiliş istediği olursa sizi de dahil ediyorum. Evet arkadaşlar çekiliş istiyor muyuz?

 16. Selamün Aleyküm abi bana kb 10 yada kb 10 benzeyen troll köyde olabilir abi lütfen elinde varsa bana bitane verir misin? Size nomu veriyom 0531*******

 17. Abi bana belediye binası 8 güzel bir çar yollar mısın uzun zamandır oynuyorum bi güzel çar bulamadım lütfen yollar mısın? belediye binası 8 ve üstü olabilir lütfen.

 18. Öncelikle herkesin bayramı kutlu olsun. Abi haftaya kardeşimin doğum günü hediye olarak hesap varsa gönlünden ne koparsa bu e-posta ya atar mısın çok tşk hayırlı bayramlar

 19. Abi lütfen bana hesap verir misin rica ediyorum ama 10 bb max veya üzeride ola bilir. Bana mesaj at instagramdan: ***********

 20. Abim öncelikle merhaba bak benim başıma neler geldi bir bilsen. 3 tane müthiş hesaplarım telefon değiştirmekten gitti lütfen bana güzel bir hesap ver nolur. Çekilişte süper olmuş haa

  • Merhaba, çekilişimiz maalesef sona ermiştir. Eğer bu konuda birçok talep olursa tekrar değerlendirebiliriz.

 21. Öncelikle Selamün Aleyküm abi benim sizden ricam olacak ben yukarıdaki tüm çarları denedim hepsini kapmışlar…Bana bir çar verir misiniz lütfen ve çekilişinizi bir daha yapmanızı çok başarılı bir buluş olduğunu belirtmek isterim benim 8. Seviye belediye binalı çarım var onu bir ara kaybetmiştim supercell yardım ve destekten iletişim kurup köyümü kurtarmayı başardım… kısacası lütfen bana bir hesap hediye edin!

 22. Abi Lütfen Bana E-postadan elinde olanı verebileceğin en yüksek level hesabı verebilir sen çok sevinirim abi lütfen hesap ver bana hesabım haksız yere ban yedi mağdurum lütfen yardım et

 23. Öncelikle Mehmet abiye ve bütün help724 ailesine çok teşekkür ederim. 100TL’yi hiçbir şey sorgulamadan ve gözünü kırpmadan verdiler. Ne kadar teşekkür etsem az. Desteğinizi esirgemeyin bu adam işini cidden biliyor

  Saygılar sevgiler.. :)

 24. Asil olarak kazana ”elgun” adlı kullanıcı iletmiş olduğumuz maile cevap vermediği için belirttiğimiz yedek olarak kazanan ”Kerem” adlı kullanıcımıza mail atılmıştır. Eğer konuyla ilgili 24 saat içerisinde cevap verilmezse çekiliş için verilen ödül sona erecektir.

 25. Dostlar herkese merhaba, düzenlemiş olduğumuz çekilişin sonucu açıklandı. ”elgun” adlı yorum yapan kullanıcı asil olarak hak kazanan, ”Kerem” adlı kullanıcı ise yedek olarak hak kazanan kullanıcımız oldu. Kendilerini tebrik ediyorum. Bugün itibari ile kendileriyle iletişim kuruyoruz.

  Son Güncelleme:

  elgun (Asil Kazanan) adlı kullanıcıya konuyla ilgili mail gönderildi cevap bekleniyor. Eğer 24 saat içerisinde herhangi bir dönüş sağlanmazsa diğer yedek olarak hak kazanan kullanıcımıza mail aracılığıyla ulaşacağız.

  • Merhaba, çekilişe katılıyorum ibareleri ile çekilişe katılamazsınız. Lütfen çekiliş şartlarını okuyun.

  • Merhaba, çekiliş kurallarını tekrar dikkate almanızı öneriyorum. Örnek olarak (Çekilişe Katılıyorum) ibareleri yer almaması gerekiyor.

 26. Uzun süredir clash of clans oynamaktayım. Fakat daha köy binası 9’a zor geçebildim. İyi bir köyüm olmasını isterim. Çekilişe katılmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

  Saygılar..

 27. Çekilişimizin bitiş süresine yaklaşmaktayız. Şuana kadar sadece birkaç kişi dahil oldu listemize. Tüm değerli ziyaretçilerimizin bilgisine… Çekilişin bitiş tarihini tekrar hatırlatmak gerekirse: (26.07.2019)

 28. Bana bi hesap verebilir misiniz çekilişe katılmak istiyorum lütfen benim 11 belediye köyüm vardı hemde her şeyi fullemişdim belediye bastım 11 e. Sevincim göklerdeydi çok seviniyordum ki böyle köyüm vardı herkese hava atıyordum arkadaşlarıma iyi anlamda… ama bir gün biri bana dedi ki sana hesabımı verebilirim askere gidecem diye hemde 9 belediyenin fullu bende sevindim ve evet dedim iyi niyetle yaptığını sandım ama o alçak benim hesabımı çaldı şimdi benim bi hesabım kalmadı kalbim çok kırıldı sizden çok rica bana bi hesap verin güzel son derece saygılarımla elgun.

 29. Selamun Aleyküm, kolay gelsin zahmet olmaz ise sağlam bi hesap lazımda önceki hesaplarımın hepsi gitti. Eğer güçlü hesap verirseniz çok sevinirim. Çalışan ve emeği geçen herkese kolay gelsin. Beni dinlediğiniz içinde teşekkür ederim.

  • Aleyküm Selam, İsterseniz Çekilişe Katılabilirsiniz… Yazı Sonundaki Çekiliş Başlığını İncelemeniz Yeterli.

 30. Abi bana 120 level veya 110 level üstü hesap verir misin? buradan mesaj atarsan sevinirim: *****************@gmail.com

 31. Abi yalvarıp yakarıyorum bb 10+ 90lvl+ hesap lazım yada bu kriterlere yakın hesap ve 1000 taşlı hesap nolurr çok ihtiyacım olmasa yalvarmam yemin ederim abi WhatsApp iletişim no: 0545******* watsap veya gmail den atın lütfen.

  • Merhaba, İsterseniz Çekilişe Katılabilirsiniz. Sanırım Dikkatinizi Çekmedi. Normal Olarak Çekiliş Şartlarına Uygun Değil Yorumunuz Fakat, Bir Seferliğine Kabul Edelim. Yorumdaki Mail Adresinizi İletişim Adresi Olarak Kabul Ediyoruz. Çekilişe İlk Katılan Sizsiniz…

 32. Merhaba Dostlar, Hepinize Ayrı Ayrı Teşekkür Ediyorum. İlgi Ve Alakanızı Boşa Çıkarmamak Adına Bir Çekiliş Yapmaya Karar Verdim. Umarım Sizi Mutlu Eder Bu Çekilişimiz. Aşağıdaki Şartları Ve Kuralları İnceleyerek Nasıl Katılacağınız Hakkında Fikir Sahibi Olabilirsiniz.

  Çekiliş Sonuçunda Ne Verilecek?

  100 TL’ye Yakın Veya 100 TL Değerinde Hesap Satın Alınıp, Kazanan 1 (Bir) Kişiye Teslim Edilecek. Şuan İncelediğimde ‘’oyunfor.com’’ Üzerinden Satışları Görmekteyim, Fakat Kazanan Kişi Satın Almak İstediği Yeri Seçebilir. Tamamen Tarafsız Olarak, Uygun Olan Marketten 100 TL’ye Varan Clash Of Clans Hesabı Satın Alınıp Teslim Edilecek.

  Çekilişe Nasıl Katılabilirim?

  Dostlar Fazla Bir Beklentimiz Yok. Gerçekten Güzel Yorumlarınız Ve Talepleriniz Üzerine Böyle Bir Etkinlik Gerçekleştiriyoruz. Aşağıda Sıralayacağımız Maddelere Uyarak Kolaylıkla Katılabileceksiniz.

  1. Buraya Clash Of Clans Oyun Deneyimlerinizi Veya Çar Kazanmak İçin, Hesabınızı Büyütmek İçin Harcadığınız Emeği ‘’Türkçe Kurallarına Uygun’’ Olarak Yorum Bölümünden Paylaşmak. (Kısa Olmadan)

  2. Deneyimlerinizi Paylaştıktan Sonra, Mail Veya İletişim Kurabileceğimiz Adresi Yazmak.

  3. Son Olarak Bu Yazıyı Sosyal Medya Hesabınızda Yayınlamak, Paylaşmak.

  Hepsi Bu Kadar! Bu Üç Kurala Uyarak Çekilişe Katılabilirsiniz. Peki Çekiliş Nasıl Planlanacak? 26.06.2019 Yani Bugün İtibari İle Başlanıp, 26.07.2019 İtibari İle Son Bulacak.

  Yedek Olacak mı? Evet Asıl Kazanana Ulaşılamadığında, Yedek Olarak Belirlenen 3 Kişiden Birisi Bu Hakka Sahip Olacak.

  Önemli!

  1. Kesinlikle Kısa Kurulan Cümleler Veya Katılıyorum Gibi Cümleleri Yazan Bu Çekiliş İçerisine Dahil Edilmeyecektir.

  2. Yorum Yapanların IP Adresleri Görülmektedir. Çekilişe Sadece Bir Defa Katılma Şansınız Vardır. 2 Defa Başvuru Yapanların 2. Başvurusu Dahil Edilmeyecektir.

  3. Yazı Sonundaki Sosyal Medya Butonları Kullanarak Paylaşım Yapılacaktır.

  Çekilişimiz Başlamıştır…

 33. Abi bana da belediye 12 güzel bir köy verir misin arkadaşlarım beni hep eziyo beni aralarına almıyorlar nolur abi bana buradan ulaşabilir misiniz? Şimdiden Teşekkürler…

 34. Abi bana da belediye 12 güzel bir köy verir misin arkadaşlarım beni hep eziyo beni aralarına almıyorlar nolur abi bana buradan ulaşabilir misiniz?

 35. Abi bana da bi güzel hesap verir misin 11 belediye benim arkadaşlar beni hep eziyorlar benim belediye 6 seviye diye almıyorlar aralarına

 36. Abi lütfen rica ediyorum bana da belediye binası 6-9 arası olan bir hesap verir misin lütfen bana buradan ulaşabilirsin lütfen *************@gmail.com

 37. Abi bana 7.seviye belediye binası ve üstü olsun yeter. Seni Yormaya Gerek Yok. Dediğim gibi hesap bulursan çok sevinirim.

 38. Abiler ben azeriyim ve size yalvarıyorum bana bb11 ya da 12 olan bir köy verin benimki çok ezik o yüzdende çocuklar benimle alay ediyorlar.

 39. Bana Gmail’den belediye binası 11 hesap bulursanız atar mısınız? Nolur bu site çok güzel bir site bu arada…

 40. Abi bana belediyesi 10 olan bir köy lazım rica etsem bir tane köy verebilir misiniz şimdiden teşekkür ederim abi.

 41. Lütfen bana 10 belediye verir misiniz her şey full olsun bana şu hesaptan ulaşabilirsiniz. ***************@gmail.com

 42. Abi bi hesabım vardı çalındı sonra başka maile bağlandı kurtaramadım o kadar emek boşa gitti bana 100 level üstü bir çar bulur musun

 43. Abi ben salih bana iyi bir hesap verebilir misin su adrese gönder eğer verirsen *********@gmail.com lütfen

 44. Abi bana da hesap yollayabilir misiniz 4 belediyeden az olmasın level sorun değil bu e-postaya gönderin **************@gmail.com

 45. Abi 40 50 ne olursa bi hesap be liseli arkadaşlar 80 90 ben eziğim yanlarına bile almıyorlar. Lütfen abi hep artistlik yapıyorlar.

 46. Selamün aleyküm abi bana +10 veya 11 belediye binalı hesap bulursan gönderir misin? ***********@gmail.com a mesaj gönder.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin