Canlı Destek

Canlı Destek

Help 724 olarak kullanıcılarımıza daha iyi hizmet verebilmek, onlarla etkileşimimizi arttırmak ve en önemlisi paradan çok kullanıcı odaklı olabilmek adına elimizden gelen çabayı göstermekteyiz. Her ne kadar bu çabayı göstersekte kullanıcılarımızla anlık olarak iletişim halinde olamıyoruz.

Bizim için en önemli olan, kullanıcı odaklı olmanın gerekliliğini daha çok arttırmak adına Canlı Destek sayfamızı aktif hale getiriyoruz. Bu sayfa içerisinde; web sitemize gelen kullanıcılarımızla samimi bir ortam yaratmak, çözüm yolları hakkında önerilerde bulunmak ve en önemlisi sitemizden fayda sağlayarak ayrılmaları amaçlanmıştır.

Canlı Destek sistemi içerisinde donanım, mobil, teknoloji, bilişim ve daha birçok alanda yaşadığınız sorunlara yönelik (bilgimiz dahilinde) sizlere öneriler, tavsiyeler ve çözüme yönelik yönlendirmeler sağlamaya çalışacağız. Canlı Destek sayfamız 07:00 ile 00:00 arası aktifliğini daha çok koruyacaktır.

Canlı Destek Alanı

6 yorum

 1. Yazar Görsel: Mehmet Karaman

  Merhaba, aktif olan saatler belirtilmiştir. Lütfen o saatler içerisinde iletişim sağlamaya çalışın.

 2. Yazar Görsel: Arif

  Canlı desteğe yazdım yardım eder misiniz?

 3. Yazar Görsel: Mehmet Karaman
  Mehmet Karaman

  Merhaba Fulden Hanım, belirttiğiniz tarih ve saatte sizin için canlı destek sayfasında aktif olarak yer alacağız. Anlık olarak yaşadığınız sorunlara yönelik bizlerle iletişim sağlayacaksınız.

 4. Yazar Görsel: Fulden

  29 ocak çarşamba günü akşam saat 22:00 da yardımcı olur musunuz ve nasıl yardımcı olacaksınız?

 5. Yazar Görsel: Mehmet Karaman
  Mehmet Karaman

  Merhaba, canlı destek için uygun bir tarih ve zaman belirtin sizin için uygun bir zaman yaratıp, canlı destek üzerinden yardımcı olalım.

 6. Yazar Görsel: Fulden

  Facbook şifremi unuttum değiştirmek için telefonuma kod gönderildi diyor, fakat kod sms olarak gelmiyor facebook hesabımı telefonumla açtım içinde e-posta yok bana yardımcı olun lütfen.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.