Anasayfa » Sosyal Medya » Çalınan Facebook Hesabı Geri Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Çalınan Facebook Hesabı Geri Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Çalınan Facebook Hesabı Geri Alma İşlemi Nasıl Yapılır 7

Çalınan Facebook hesabı, elbette Facebook’da başımıza gelebilecek en kötü olaylardan biridir. Böyle talihsiz bir olayla karşılaşmanızı istemeyiz tabi ki de ama ya başınıza geldiyse nasıl bir işlemle çalınan Facebook hesabını geri alacaksınız? Bunun cevabını bulmadan önce Facebook hesabınız için ne gibi önlemler alabileceğinize bir bakalım.

Facebook Hesabının Çalınmaması İçin Yapılacaklar

Facebook’un çalınmaması için önlem alabilmeniz mümkündür. Bunun için yapacaklarınıza bakarsak;

 • Şifrelerinizi uzun tutun,
 • Şifreleriniz sadece rakamlardan oluşmamalı,
 • E-posta görünümünü kapatarak, sizinle arkadaş olmayan kişilerin görmesini engelleyin,
 • Facebook hesabınızın bağlı olduğu e-mail adresinin şifresini güvenilir olması için uzun tutun ve sadece rakam kullanmayın.
 • Facebook’a bir telefon numarası tanımlatın. Böylece karşı taraf Facebook’unuzu çalmak istediğinde size bir doğrulama kodu gönderilecek ve bu kodu ona vermeden de Facebook adresini alması zor.

Not: Bugün piyasada şifre bulmayı sağlayan pek çok program mevcut ama bu programların çalışma yöntemi genellikle sayılar üzerinden olmaktadır. Bu nedenle şifreleriniz sadece sayılardan oluşmasın. Aksi takdirde şifrenizin bulunması kötü niyetli insanlar için çok kolay bir işlem. Tekrar üstüne basarak söylemek istiyoruz; onaylı bir cep telefonunuz bulunmalı. Bu sayede Facebook’unuzun çalınması zor bir işlem haline gelecektir emin olun.

Çalınan Facebook Hesabı Nasıl Geri Alınır?

Facebook hesabını tekrar geri alma işlemini daha anlaşılır olması için görsel olarak anlatacağız. Aslında bu işlem en sık kullanılan ve belki sizinde bildiğiniz bir yöntem ama bilmeyenler için bu yöntemi açıklayalım. Facebook’unuzu çalan kişi eğer ki Facebook’unuzun bağlı olduğu e-mail adresini değiştirmediyse işiniz gerçekten çok kolay. Bunun için yapılacakları sırasıyla anlatalım:

https://www.facebook.com/hacked linkine tıklayın.

Açılan sayfanın altında bulunan “Hesabım Bir Başkasının Eline Geçti” adlı mavi butona tıklayın.

Facebook’un sizi tanıyabilmesi için karşınıza çıkan sayfada e-posta adresiniz, telefon numaranız, kullanıcı adı veya ad soyadı girin. (Facebook’a giriş yaparken kullandığınız bilgiler) Ardından “ Ara ” butonuna tıklayın.

Çalınan Facebook Hesabı Geri Alma İşlemi Nasıl Yapılır 1

Karşınıza gelen sayfada Facebook hesabınızın çalınmadan önce kullandığınız şifreyi veya eski zamanlar içerisinde kullandığınız bir şifreyi girin.

Çalınan Facebook Hesabı Geri Alma İşlemi Nasıl Yapılır 2

E-posta adresiniz değişmediyse şifrenizi sıfırlamak için kayıtlı olan e-posta adresini kullanabilirsiniz. Eğer tercihiniz e-posta ile sıfırlamak ise Facebook tarafından sizin e-posta hesabınıza bir kod gönderilecektir.

Çalınan Facebook Hesabı Geri Alma İşlemi Nasıl Yapılır 3

Facebook tarafından e-posta adresinize gönderilen kodu aşağıdaki görselde görülen alana yazın ve devam butonuna tıklayın.

Çalınan Facebook Hesabı Geri Alma İşlemi Nasıl Yapılır 4

“ Hesabını Güvene Al ” Sayfalarında bulunan devam butonuna tıklayın.

Çalınan Facebook Hesabı Geri Alma İşlemi Nasıl Yapılır 5

Son olarak artık Facebook hesabınız için yeni bir şifre belirleyebilirsiniz.

Çalınan Facebook Hesabı Geri Alma İşlemi Nasıl Yapılır 6

Bu adımlardan sonra Facebook adresinizi geri almış bulunuyorsunuz.

Bu işlemlerden sonra Facebook’unuza kavuşmuş bulunmaktasınız. Tüm bunları yaşamamak adına mutlaka Facebook adresinizde tanımlı bir telefon numarası bulunsun. İkinci önemli notumuz da şu yönde; eğer Facebook’unuzu çalan kişi arkadaşlarınızı da listeden sildiyse geri alma işlemi artık çok zordur.

Çalınan Facebook Hesabı Geri Alma İşlemi Nasıl Yapılır 8

Facebook Hesap Çalma Programları

Bugün internet sitelerinin çoğunda Facebook şifre kırma programı, hesap çalma programı gibi programların var olduğu iddia edilmekte ve programların indirilmesi için link verilmektedir. Bu tip sitelere sakın inanmayın. Böyle programlar yoktur. Facebook çalma işlemi kesinlikle internette bulunan programlar vasıtasıyla yapılmamaktadır.

Bu programlar tamamen bilgisayarınıza virüs bulaştırmak için hazırlanmıştır. Linke tıkladığınız takdirde bilgisayarınıza virüs bulaşacak ve format attırmaktan başka bir çareniz kalmayacaktır. Bu nedenle, bu tip programların varlığına inanmayın ve indirmeye sakın kanmayın.

Ayrıca son olarak güvenmediğiniz sitelere Facebook şifresi vermeyin. Birçok sitede bağlantı kurmanız için Facebook ile giriş yapmanız istenmektedir. Bilmediğiniz ve güvenmediğiniz sitelerde bu işlemi uygulamayın. Aksi takdirde Facebook bilgileriniz karşı tarafa geçmekte ve kolaylıkla çalınabilmektedir. Bu nedenle bu ayrıntıyı da unutmamanızı tavsiye ediyoruz.

Yazar Mehmet Karaman

Uzun yıllar boyunca bilişim şirketlerinde faaliyet gösterdikten sonra, teknoloji, bilgisayar, webmaster konularında edindiğim bilgi ve birikimlerimi burada sizlerle paylaşmaya karar verdim. Bu platform içerisinde sizlere, önemli bulduğum konularda kaliteli içerikler üretmeye çalışıyorum. Dilerseniz paylaştığım içerikler hakkında yorum yazarak hem görüşlerinizi belirtebilir hem de bana destek olabilirsiniz.

97 yorum

 1. Merhaba, web sitemizin sağ üst köşesindeki arama bölümüne kapatılan Facebook hesabı yazarak konuyla ilgili makaleye ulaşabilirsiniz. Sorun yaşamanız durumunda, ilgili konudaki yorum bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

 2. Hesabım çalındı geri almayı deniyorum kapatıldı diyor tekrardan geri alma şansımız var mı acaba?

 3. Merhaba, ben bahoz hesabımın şifresi değiştirilmiş ve de kayıtlı telefonumu. kayıtlı MSN adresimi 5 yıldır kullanmıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 4. Merhaba, Sizin İçin Tekrar Kontrol Ettiğimde, Yukarıda Anlattığımız Dışında, Facebook Tarafından Belirtilen Farklı Bir Çözüm Yolu Bulunmuyor. Size Önerimiz Mail Adresini Kurtarmaya Çalışmanız Ve Yukarıdaki İşlemi Eksiksiz Uygulamanızdır.

 5. Facebook hesabım araplar tarafından ele geçirildi hesabımda kayıtlı olan telefon numarası ve e-maili değiştirmiş bütün uğraşlara rağmen çözüm bulamadım facebokta buna ilişkin bir bağlantı bulamadım ne yapmalıyım.

 6. Meraba benim facem çalınarak şifresi değiştirilmiş facemin e-postası annemin eski numarasıydı o yüzden kapandı numara bu yüzden bende şifremi değiştiremiyorum nolur yardım edin.

 7. Merhaba hem Facebook hem de mail şifremi hatırlamıyorum çok eskiden açmıştım yardımcı olun lütfen.

 8. Selamlar facebook hesabımız çalındı araplar tarafından konum bağdat görünüyor. Gmail şifremi değişmiş hesaba erişemiyorum nasıl bir yol izlemem gerek?

 9. Facebook hesabımı çalıp bütün bilgilerimi değiştirmişler ne yapmam gerekir? gmail ve telefon numaramı değiştirmişler.

 10. Merhaba, Gmail Hesabınızı Kurtarmayı Denediniz mi?

 11. Facebook çalındı gmail şifremide değiştirmişler acil yardım eder misiniz ilk defa başıma geldi ne yapacağımı bilmiyorum tüm hesaplarım çalındı

 12. Hesabım çalındı

 13. Mehmet Karaman

  Merhaba, İçeriğimizde Yer Alan İşlemleri Uyguladınız mı?

 14. Facebook hesabım çalındı şifresi değiştirilmiş hesabıma giriş yapamıyorum geri alamıyorum.

 15. Facebook hesabım çok eski ve birçok bilgim var içinde çalındı geri alamıyorum e-posta şifresini unuttum yıllar önce açmıştık geri alabilirim ?

 16. Merhaba, Çalınan Facebook Hesabınıza Kayıtlı Mail Adresinin Şifresini Sıfırlamayı Denediniz mi?

 17. Facebook’umu biri çaldı yardımcı olabilir misiniz? mail adresi eskiydi ona erişim sağlayamıyorum fakat çalan kişi maili değiştirmemiş ama şifre gitmiş ayrıca aile fotoğraflarımın üzerine fotoğraf paylaşmış yardımcı olabilir misiniz?

 18. E-postam çalındı hırsızmark çaldı yetkililerden yardım istiyorum

 19. Merhaba, Yukarıdaki İşlem Aşamalarını Uyguladınız mı?

 20. Merhaba mehmet bey benim de hesabım bu gece çalındı mail adresim üzerindeydi şifremi unuttuma tıkladım yeni hesap açıldı eski hesabımı da dondurmuş nasıl ulaşabilirim lütfen yardımcı olun faceme hiç bir erişim yok şuan sadece facebook uygulamasında gözüküyor tıklıyorum şifremi unutum diyorum yeni hesap çıkıyor. Lütfen yardımcı olun

 21. Merhaba, Facebook Numara Doğrulama Sorunu Yaşayan Kullanıcılar İçin Destek Sayfası İçerisinden, Bu Sorun Hakkında Çözüm İçeriği Paylaştık. Help 724 Ziyaretçimiz Tarafından Bizlere İletilen Sorunun Cevabından Ulaşabilirsiniz. Facebook Tarafından Telefona Onay Kodu Gelmiyor Sorunu İçin Tıklayın.

 22. Biraz önce Facebook hesabım başkaları tarafından ele geçirildi, hesabımın bağlı olduğu mail adresime erişim sağlayamıyorum. Yeni mail adresi ve numaramla kod almama rağmen Facebook yöneticileri tarafından kimliğim bana ait olduğu halde onaylanmadı. Acil Facebook hesabımı geri almamda yardımcı olmanızı rica ediyorum.

 23. Annemin Facebook hesabı çalınmış ve kullanılıyor ne yapmam gerekir ?

 24. Facebook hesabım çalındı 1 haftadır başkasının elinde hesabımı geri istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz.

 25. Merhabalar benim Facebook hesabım çalındı. Numaram ve mail adresim değiştirilmiş ve güvenlik konulmuş 3 arkadaştan kod istiyor hesabımı nasıl geri alabilirim. Yardım edebilir misiniz ?

 26. Merhaba, Yaşadığınız Sorun Hakkında Ayrıntıları Destek Sayfası Üzerinden Bizlere İletebilirsiniz.

 27. Mehmet Bey merhaba, Facebook ticari sayfamızla ilgili sorun yasıyoruz. Bu konuda sizden nasıl yardım alabiliriz. Teşekkür ederim.

 28. Merhabalar facebook hesabım çalındı hotmail şifremi unuttum kayıtlı tlf numarasıda kullanılmıyor yardımcı olurmusunuz. Teşekkürler

 29. Merhaba, Bu Konuda Facebook Şifremi Unuttum – Facebook Şifre Sıfırlama İçeriğimize Göz Atabilirsiniz. Sorun Yaşadığınız Konularda Yorum Bölümünden Bizlere Ulaşabilirsiniz.

 30. barış karakök

  Faceme giriş yapamıyorum. Eski hotmail ve telefonumu bilmiyorum. Hangi adımlarla alabilirim ?

 31. Merhaba, Web Sitemiz Üzerinden Çalınan Mail Adresleriyle İlgili Yayınlanmış İçeriğimiz Bulunmaktadır. Dilerseniz Bu İçeriklere Ulaşıp Ayrıntılı Bilgiye Erişebilirsiniz. Ayrıca Aşağıda Yer Alan Yorumlar İçerisinde Konuyla İlgili Linki Bulabilirsiniz.

 32. Merhabalar facem çalındı ama hotmail hesabının şifresini de hatırlamıyorum yardımcı olur musunuz ?

 33. Merhaba, Tabii ki Yardımcı Olmak İsteriz. Facebook Hesabınız İle İlgili Yaşadığınız Sorun Nedir?

 34. Mehmet Karaman kardeşim facebook hesabım çalındı yardımcı olurmusun.

 35. Merhaba, Yaşadığınız Sorun İle Alakalı Olarak Web Sitemizde Yer Alan Mail Adresim Çalındı Nasıl Geri Alırım Adlı Konumuzu Ziyaret Edebilirsiniz.

 36. E-postam ve şifrem çalındı ne yapmalıyım ?

 37. Selamlar söylediğiniz her şeyi denedim ama hesabımı alamıyorum çünkü bütün bilgilerim değiştirilmiş kod alamıyorum yardımcı olur musunuz ?

 38. Çiğdem Dağtekin

  Facebook hesabım çalındı email adresim değiştirilmiş ve hesaba erişemiyorum şuanda hesabımı hırsız kullanıyor hesabımı nasıl alabilirim. Lütfen yardımcı olun.

 39. Eşimin face çalınmış hotmail hesabı da değişmiş başka email ve kimlik bilgisi istendi verdik dönüş yokkkk nasıl bir takip nasıl bir uygulamadır buuuu

 40. Merhaba, Sorun Hakkında Bu Yazımızı İncelemenizi Tavsiye Ederim. Facebook Hesabım Kapatıldı – Nasıl Açabilirim

 41. Merhaba, facebook adresim çalındı, hotmail adresini kullanarak geri aldım fakat aynı süratle tekrar adresi aldı ve hotmail ile girişi iptal etti. Şu an hiçbir şekilde mail adresim çıkmıyor. Farklı bir mail adresine yönlendirmiş. Geri alma ihtimalimiz var mı?

 42. Öncelikle herkese merhaba. Benim arkadaşımın eşinin facebook hesabı çalınmış şifremi unuttum kısmında e-posta adresini ve telefon numarasını yazmama rağmen hiçbir şekilde bulunmuyor isimden de arama yapılmıyor. Acil bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

 43. şentürk akyüz

  Mail adresimin şifresini unuttum

 44. Merhaba, Öncelikle Sorunu Çözmenize Sevindik. Fakat Diğer Hesap İçin Ücret Karşılığı veya Telefon İle Desteğimiz Şuan İçin Bulunmamaktadır. Bu Konuda Üzgünüz. Bize Ayrıntılı Olarak Diğer Hesap İçin Yaşadığınız Sorunu İletirseniz Yardımcı Olmak İsteriz.

 45. Merhaba kardeşim biri facebookumu çaldı hiçbir şekilde ulaşamıyorum herşeyi silmiş her şeyi düşünmüş arkadaşlarım silinmiş fotoğraflar silinmiş kötü tarafı aynı e-posta ve telefonda iki tane facem vardı birini hiç kullanmadım şimdi verdiğin yolları deneyince o ikinci faceme ulaşıyorum diğer facem benim için çok değerliydi yardımcı olursan çok sevinirim lütfen yardımcı ol hesabımı hiçbir yerde bulamıyorum geri alabilirsen ücret karşılığı alırım lütfen yardımcı ol numaramdanda ulaşabilirsiniz 0545*******

 46. Merhaba, Sitemizde Yapacağınız Küçük Bir Arama ile Çalınan Mail Adresinizi Tekrar Almayı Deneyebilirsiniz. Mail Adresinize Ulaştıktan Sonra Yukarıdaki İşlemleri Uygulayarak Facebook Hesabınıza Ulaşabilirsiniz.

 47. Abimin hesabı çalındı. E-mail ve telefon numarası değiştirildi. Giriş yapamıyoruz nasıl yapabiliriz?

 48. Mehmet Karaman

  Merhaba, Bir Önceki Yorumda Belirttiğimiz İçeriğimizi İnceleyebilirsiniz.

 49. Benimde Facebook e-mail çalınmış nasıl kurtarabilirim yapamadım yardımcı olun lütfen şifre gönderme nasıl olucak benim numarama gelsin istiyorum e-mail yok

 50. merhabalar

 51. facebook hesabım calındı ve kayıtlı e posta adresimi de degiştirmiş telfn no kayıtlı degildl zaten hiç bi şekilde ulaşamıyorum ne yapmam gerekir..

 52. Mehmet Karaman

  Merhaba, Mail Adresiniz İle İlgili Sorununuz Var İse Bu İçeriğimizi Ziyaret Etmenizi Öneririz. Mail Adresim Çalındı Nasıl Geri Alırım

 53. Merhaba facebook hesabım çalındı 2 tane mail adresim kayıtlıydı bunlardan kullanıcı adım olan mail adresimi silip diğerini kullanıcı adı yapmış fakat ben o mail adresimin şifresini hatırlamıyorum. başkalarına mesaj atmış arkadaşımdan baktığımda şu an hesabımda “Gönderenin hesabı doğrulama gerektirdiği için bu mesaj geçici olarak kaldırıldı.” yazıyor . Yardımcı olabillir misiniz ?

 54. Hesabımı çalan her kimse kendi telefon numarasını eklemiş hesabıma

 55. Mehmet Karaman

  Merhaba, Facebook Hesabınıza Tanımlı E-posta Adresiniz ile Ele Geçirilmiş Hesabınızı Kurtarabilirsiniz. Facebook’un Bu Konudaki Açıklamasını Okumanızı Tavsiye Ederiz. (Facebook hesabınızla ilişkili e-posta adresi değiştirilmişse, bu değişikliği geri alabilirsiniz. Bir e-posta adresi değiştirildiğinde, önceki e-posta hesabına özel bir bağlantının yer aldığı bir mesaj göndeririz. E-posta adresi değişikliğini geri alarak hesabınızı güvene almak için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.)

 56. iyi günler benim facebok adresimi bitane süriyeli çalmiş ve benim telefon numaramı ve güvelinir kişileri deyiştirmiş nasil yapabilirim acaba

 57. Merhaba, Facebook Hesabınızı Farklı Kurtarma Seçenekleri İle Geri Alabilirsiniz. Bu Yöntemleri Yukarıda Sizlere Aktardık.

 58. Facebook çalındı telefon numara ekli ama kod gönder sende telefonda gorunmuyo facematik diye program indirdim çaldılar nerden indirdim o programı nasıl geri alabilirim faceyi bide iş facesi yardım

 59. Merhaba, Yukarıda Belirtilen İşlem Aşamaları İle Şifrenizi Yenileyebilirsiniz.

 60. Facebok um çalındı bağlı bulunan e postayı bundan yıllar önce almıştım hatırlamıyorum şifremi doğru yazdığım halde eski şifrenizi yanlış girdiniz yazıyor yardımcı olursanız sevinirim

 61. Arkadaşlar hesabım çalındı ve profilimi kullanarak ahlaksız paylaşımlarda bulunuyorlar lütfen yardım edin ve kapanması için şikayette bulunun lütfen…

 62. hesabını güvene al butonu geldi ne yapabilirim?

 63. hesabımı birisi çalmış kapnmasını istiyorum hesabımın

 64. facebook hesabım çalındı, tekrar girmek istiyorum ama şifre değiştiği için giremiyorum. Hesabımı kurtarmak istiyorum. Saygılar

 65. nuran arı şen

  merhaba yıllar önce aldığım hotmail hesabım çalındı telefonum değiştiği için doğrulama kodu alamıyorum. üstelik çalan kişiler kendilerine ait telefon yüklemişler. hotmaile bağlı facebook hesabıma da giriş yapamıyorum. kaydettiğim telefon başka hesapta kullanılıyor diye ileti alıyorum. lütfen hesaplarımı kurtarmak için yardımcı olun. teşekkürler

 66. coskun yürüten

  slm arkadaslar sizlerden ricam benim face calindi tekrar alamiyorum bir kac sefer ugrastim almak icin fakat olmuyor cünkü facemi ele geciren kisinin mail adresi görünüyor bu konuda yardim ederseniz sevinirim tskler

 67. iyi günler, Benim facem çalındı ama geri alamıyorum hotmail şifremi de hatırlamıyorum. Yardımcı olabilir misiniz.

 68. yardımcı olun fesbuk çalındı

 69. hesabım çalındı ben robot degılım

 70. E-posta değiştirilmiş giremiyorum içinde de önemli dosyalarım var Mehmet Bey yardımcı olursanız çok makbule geçer lütfen yardım edin

 71. Mrb ,
  Mehmet bey face kaytlı e posta adresimin ve face şifresini unuttum . Geri almak istiyorum fakat hesabını geri al dan ilerliyorum 3 arkadasım bana kod gönderio giriyorum yeni mail adresimi veriyorum ama doğrulama maili tarafıma gelmio
  2 kez denedim
  rica edicem yardımcı olur musunuz ?

 72. Hesabim çalındı email den kesinlikle giriş yapılamıyor lutfen yardımcı olurmusunuz

 73. Eski sevgilim face ye kayıtlı numarani silip kendi numarasını kaydetmiş sonrada sifremi değişmiş hesabına erisemiyorum ne yapmam gerekiyor yardim edin hesabını tekrar alabilirmiyim

 74. Facebook çalındı mail adresimin şifresini de unuttum nasıl kurtarabilirim hesabımi tesekkurler

 75. merhaba benim facem vardı şifresini değiştirdim ve unuttum artı hotmail şifremi de değiştirmiştim unuttum bunları nasıl geri alabilirim lütfen yardımcı olun

 76. hesabım calındı ve e posta değiştirilmiş nasıl gerı almam veya kapatmam gerekıyor

 77. Merhabalar hesabım Suriyeli biri tarafından çalındı hesabımda farklı içerikler paylaşılıyor gerekli yerlere şikayette bulunduk fakat sonuç alamadı adam hala çıplaklık içeren şeyler paylaşıyor hesabım uzernden hesabı nasıl weri alabilirim yada nasıl kapatabilir m yardımcı olur musunuz

 78. arkadaşımın Hesabı çalındı okdar Ugrasmama rağmen geri alamıyorum e postasına bile erisemiyorum ya güvenlik duwari oluşturulmus ne e postaya nede facebook a erişim sağlayamıyorum bu konuyla ilgili yardım edermisiniz

 79. E-postama erişemedigim için Facebook şifremi yenileme kodu alamıyorum 10gun önce karşima Facebook doğrulama forumu çıktı ordan bana erişebılecekleri başka bir e posta yazdim ordan şifremi yeniledim ama o foruma nerden girdim bulamıyorum yardımci olursanız sevınırım

 80. hesabım calındı geriye alamıyorum ne yapmam gerekiyor

 81. Face im dolandiricilar tarafından çalındı. Hesabıma girip e posta adresimi de değiştirmiş. Arkadaş liste mi dolandirmaya çalışıyor . Lütfen yardım edin

 82. Merhaba yaşamış olduğunuz bu sorunu bende yaşamaktaydım

 83. Nasıl Yardımcı Olabilirim.

 84. abi lutfen

 85. Merhaba ismim özgür benim telefon değişti numara gitti Hotmail hesabı açamıyorum ne yapmam gerekiyor

 86. Çok teşekkür ederim. Çok faydalı bir site oluşturmuşsunuz. Bu konuda çözüm bulamamıştım çok teşekkürler….

 87. Merhaba, Sanırım E-Posta Adresinizde Ele Geçirilmiş. Bu konuda Microsoft Hesap Kurtarma İşlemleri Yapmanız Gerekmektedir Veya Sitemizde Yapacağınız Kısa Bir Aramada Facebook İtirazda Bulunma Yöntemini Bulabilirsiniz. Facebook İtirazda Bulunma Yöntemi İle Hesabınıza Tekrar Ulaşabilirsiniz.

 88. Benim face hesabım çalındı e postaya giriyorum şifreyi değiştiriyorum ama karşıma bir güvenlik kontrolü seç diyor. benim hesabımı çalan kişinin numarasını ve doğum tarihini bilmediğimden ilerleyemiyorum ve başa dönüyorum. Lütfen bana yardımcı olunuz Teşekkürler.

 89. Merhaba. Facebook Hesabınıza Tekrar Ulaşmak İçin Kayıtlı Mail Adresini Kullanabilirsiniz. Bu Yöntemi Yapmanız Mümkün Değil İse Facebook Kapatılan Hesaplar Sayfasını Ziyaret Etmenizi Önermekteyim. Bu Konu Hakkında Sitemizde Yapacağınız Kısa Bir Aramada Kapatılan Facebook Hesapları İçeriğimize Ulaşabilirsiniz.

 90. Ben İsmail durak benim hesabım eski bir hesap olduğu için telefon kayıtlı olmadığı için hesabım çalındı geri alamıyorum bu nedenle şifre giremiyorum ne yapmam lazım Facebook sayfasına sürekli mesaj gönderiyorum bu hesap çalıntı dur diye

 91. Mrblutfen yardım edin bana fesbugua acamiyorum eski telefon numara kayıtlı yeni nuarami kaydetmeyi uttum yeni e posta açtım fecemi acamiyorum bu yüzden napmm lazim

 92. Merhaba Emine Hanım. Hesabınız Farklı Bir Yöntem İle Kurtarmayı Deneyebilirsiniz veya Eski Facebook Kullanıcı Bilgileriniz İle Erişmeye Çalışabilir ve Şifrenizi Güncelleyebilirsiniz.

 93. Merhabalar, ben Emine Sivri, 13 Mayıs 2017 Cumartesi günü Facebook güvenlik başka bir tarayıcıdan hesabıma giriş yapıldığını bildirdi. Hemen şifremi değiştirmek istedim fakat güncel & kayıtlı olan e-posta adresim yakın zamanda hesabımdan kaldırılmış ve şifremi girdiğimde ise eski şifrenizi girdiğime dair uyarı verdi. Yardımcı olur musunuz lütfen?

 94. Merhaba yeni bir şifre ile facebook şifrenizi güncellemeniz gerekmektedir.

 95. eski sifremi giriyorum kabul etmiyor eski bir sifre kullandin diyor

 96. Birisi hesabına yeni bir cihazdan veya tarayıcıdan erişmeye çalıştığında 6 haneli bir giriş kodu gerekmesini istedin.
  Kodmatik veya üçüncü taraf uygulamadan aldığın 6 haneli kodu aşağıya gir.
  Bana bu yazi geliyor ama kodmatik sifresi bana gelmiyor 2 gundur ugrasiyorum sasirdim artik telefon numarama gelmesi gerekiyor ama gelmiyor 2 gundur ugrasiyorum

 97. Eski sifremi girdigim halde yanlis sifre deniyor

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*