Ana Sayfa Sosyal Medya Çalınan Facebook Hesabı Geri Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Çalınan Facebook Hesabı Geri Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Çalınan Facebook Hesabı Geri Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Çalınan Facebook hesabı, elbette Facebook’da başımıza gelebilecek en kötü olaylardan biridir. Böyle talihsiz bir olayla karşılaşmanızı istemeyiz tabi ki de ama ya başınıza geldiyse nasıl bir işlemle çalınan Facebook hesabını geri alacaksınız? Bunun cevabını bulmadan önce Facebook hesabınız için ne gibi önlemler alabileceğinize bir bakalım.

Facebook Hesabının Çalınmaması İçin Yapılacaklar

Facebook’un çalınmaması için önlem alabilmeniz mümkündür. Bunun için yapacaklarınıza bakarsak;

 • Şifrelerinizi uzun tutun,
 • Şifreleriniz sadece rakamlardan oluşmamalı,
 • E-posta görünümünü kapatarak, sizinle arkadaş olmayan kişilerin görmesini engelleyin,
 • Facebook hesabınızın bağlı olduğu e-mail adresinin şifresini güvenilir olması için uzun tutun ve sadece rakam kullanmayın.
 • Facebook’a bir telefon numarası tanımlatın. Böylece karşı taraf Facebook’unuzu çalmak istediğinde size bir doğrulama kodu gönderilecek ve bu kodu ona vermeden de Facebook adresini alması zor.

Not: Bugün piyasada şifre bulmayı sağlayan pek çok program mevcut ama bu programların çalışma yöntemi genellikle sayılar üzerinden olmaktadır. Bu nedenle şifreleriniz sadece sayılardan oluşmasın. Aksi takdirde şifrenizin bulunması kötü niyetli insanlar için çok kolay bir işlem. Tekrar üstüne basarak söylemek istiyoruz; onaylı bir cep telefonunuz bulunmalı. Bu sayede Facebook’unuzun çalınması zor bir işlem haline gelecektir emin olun.

Çalınan Facebook Hesabı Nasıl Geri Alınır?

Facebook hesabını tekrar geri alma işlemini daha anlaşılır olması için görsel olarak anlatacağız. Aslında bu işlem en sık kullanılan ve belki sizinde bildiğiniz bir yöntem ama bilmeyenler için bu yöntemi açıklayalım. Facebook’unuzu çalan kişi eğer ki Facebook’unuzun bağlı olduğu e-mail adresini değiştirmediyse işiniz gerçekten çok kolay. Bunun için yapılacakları sırasıyla anlatalım:

https://www.facebook.com/hacked linkine tıklayın.

Açılan sayfanın altında bulunan “Hesabım Bir Başkasının Eline Geçti” adlı mavi butona tıklayın.

Facebook’un sizi tanıyabilmesi için karşınıza çıkan sayfada e-posta adresiniz, telefon numaranız, kullanıcı adı veya ad soyadı girin. (Facebook’a giriş yaparken kullandığınız bilgiler) Ardından “ Ara ” butonuna tıklayın.

Çalınan Facebook Hesabı Geri Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Karşınıza gelen sayfada Facebook hesabınızın çalınmadan önce kullandığınız şifreyi veya eski zamanlar içerisinde kullandığınız bir şifreyi girin.

Çalınan Facebook Hesabı Geri Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

E-posta adresiniz değişmediyse şifrenizi sıfırlamak için kayıtlı olan e-posta adresini kullanabilirsiniz. Eğer tercihiniz e-posta ile sıfırlamak ise Facebook tarafından sizin e-posta hesabınıza bir kod gönderilecektir.

Çalınan Facebook Hesabı Geri Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Facebook tarafından e-posta adresinize gönderilen kodu aşağıdaki görselde görülen alana yazın ve devam butonuna tıklayın.

Çalınan Facebook Hesabı Geri Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

“ Hesabını Güvene Al ” Sayfalarında bulunan devam butonuna tıklayın.

Çalınan Facebook Hesabı Geri Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Son olarak artık Facebook hesabınız için yeni bir şifre belirleyebilirsiniz.

Çalınan Facebook Hesabı Geri Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Bu adımlardan sonra Facebook adresinizi geri almış bulunuyorsunuz.

Bu işlemlerden sonra Facebook’unuza kavuşmuş bulunmaktasınız. Tüm bunları yaşamamak adına mutlaka Facebook adresinizde tanımlı bir telefon numarası bulunsun. İkinci önemli notumuz da şu yönde; eğer Facebook’unuzu çalan kişi arkadaşlarınızı da listeden sildiyse geri alma işlemi artık çok zordur.

Çalınan Facebook Hesabı Geri Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Facebook Hesap Çalma Programları

Bugün internet sitelerinin çoğunda Facebook şifre kırma programı, hesap çalma programı gibi programların var olduğu iddia edilmekte ve programların indirilmesi için link verilmektedir. Bu tip sitelere sakın inanmayın. Böyle programlar yoktur. Facebook çalma işlemi kesinlikle internette bulunan programlar vasıtasıyla yapılmamaktadır.

Bu programlar tamamen bilgisayarınıza virüs bulaştırmak için hazırlanmıştır. Linke tıkladığınız takdirde bilgisayarınıza virüs bulaşacak ve format attırmaktan başka bir çareniz kalmayacaktır. Bu nedenle, bu tip programların varlığına inanmayın ve indirmeye sakın kanmayın.

Ayrıca son olarak güvenmediğiniz sitelere Facebook şifresi vermeyin. Birçok sitede bağlantı kurmanız için Facebook ile giriş yapmanız istenmektedir. Bilmediğiniz ve güvenmediğiniz sitelerde bu işlemi uygulamayın. Aksi takdirde Facebook bilgileriniz karşı tarafa geçmekte ve kolaylıkla çalınabilmektedir. Bu nedenle bu ayrıntıyı da unutmamanızı tavsiye ediyoruz.

142 YORUM

 1. Merhaba bir arkadaşımın Facebook hesabı çalındı ve gmail adresi dahil bütün bilgileri çalındı lütfen yardımcı olur musunuz

 2. Facebook orijinal hesabımın açılmasını istiyorum 3 ay önce kimlik attım daha açılmadı hesabım bu inceleme ne zaman bitecek bir an önce hesabımın verilmesini istiyorum

 3. Benim çok sevdiğim bir arkadaşımın Facebook hesabını çalmışlar ve çok üzülüyorum ben den yardım istiyor lütfen yardım edin 0537*******

 4. Merhaba iyi günler hesabım dün çalındı ve bu yolları da denedim kimlik te gönderdim hâlâ çözüm bulunamadı hesabıma erişemiyorum yardımcı olun lütfen.

 5. Merhaba sabah hesabımı çaldılar, millete pandemiden dolayı para dağıtıyor diye yazmış herkese mail adresiyle hesabımı bul diyorum ulaşılamıyor diyor telefon numaramı koymamıştım Facebook destek ekibine kimlik ve ekran görüntülerini attım cevap gelmedi halen ulaşamıyorum abimin hesabından bakıyorum sayfaya açık ve durum atıyor durmadan. Yardım edin lütfen

 6. Facebook hesabım çalındı çalan kişi sahte numara eklemiş öyle bir numara yok kod o numaraya gidiyor en son her şeyi yapıyorum şifreyi falan değiştiriyorum hesabımın telefonuma kod geliyor şifreyi değiştir diye değiştiriyorum şifremi en son onun eklediği sahte numaraya bir kod daha göndereceğiz kodu gir diyor yardımcı olursanız çok sevinirim.

 7. Ya kankiler benim hesabım çalındı ve baya kastığım bir pubg mobile hesabı ona bağlıydı. Adam e-postayı falan hepsini kendi üzerine almış. Adamı ikna edemiyorum nasıl alacağım ya?

 8. Fabebok hesabım çalındı çalan e-postayı değiştirmiş biraz uğraştım e-posta erişimi almakta zorluk yaşadın filan yazıyor. lütfen yardımcı olur musunuz?

 9. Facebook hesabım çalındı ve çalan kisi telefon numarası ile mail adresini de değiştirmiş. Facebook destek ekibine kimlik görüntüsünü de gönderdim ama bir çözüme ulaşamadım nasıl yardımcı olusunuz.

  • Merhaba, ne zaman gerçekleştirdiniz işlemi? Çünkü bu işlemler hemen sonuçlanmamakta. Bu sebepten çözüme ulaşmadı demek için erken olabilir.

   • Facebook destek ekibinden gelen mail şu şekilde:

    Merhaba Abdullah,

    Raporunuzu inceledik, ancak hesabınızla ilgili zaten bir şeyler çözülmüş gibi görünüyor. Bu tekrarlanırsa, lütfen bu iletiyi ayrıntılarıyla yanıtlayın, size yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız.

    Teşekkürler.

      • Giriş yapmaya çalıştığınızda ne gibi bir uyarı çıkıyor karşınıza? Ayrıca şifre sıfırlama gibi işlemlerle hesabınızın aktifliğini kontrol edebilir misiniz?

       • Ettim şu an aktif görünüyor ve benim ikamet istanbul 17 saat önce bursa’dan şifre değişmiş Instagram hesabından gördüm onuda.

        • Anladığım kadarıyla, hesabınız aktif fakat erişim sağlayamıyorsunuz. Facebook ekibi de hesabınız aktif diye problem göremiyor. Şimdi bu konuda ne yapılabilir diye düşünüyorum fakat e-posta ve telefon numarası değişmeden yani tüm bilgiler sizin kontrolünüzde olmadan hesabınıza erişimi ele alamazsınız… Yukarıdaki işlem aşamalarında ek bilgi veya not belirtme gibi bir alan bulunuyor mu? Bunu sormamın sebebi Facebook zaman zaman form ekranlarına güncelleme vermesi.

         • Yok yalnız eski şifremi girdiğimde şu şekilde hata veriyor.

          Üzgünüm, bir şeyler ters gitti.
          Elimizden geldiği kadar hızlı şekilde düzeltmeye çalışıyoruz.

          Geri dön

          Facebook 2019 – Yardım

          • Şimdi işlem aşamalarını sizin için kontrol ettim ve şu aşamaları uyguladım. “Bunlara artık erişimin yok mu?” > “E-postama Erişemiyorum” sonucunda bize verilen ekran:

           E-posta adresini geri almakta zorluk yaşadığını öğrendiğimiz için üzgünüz. Bu durumda senin kim olduğunu ne yazık ki doğrulayamıyoruz veya sana giriş yapmaya çalıştığın Facebook hesabına erişim hakkı veremiyoruz. Facebook hesabına yeniden erişim kazanamayacağını saptarsak hesabındaki bilgileri gizleyebiliriz.

           Facebook bu konuda hiç taviz vermemektedir. E-posta veya telefon numarasından herhangi birine erişim sağlayabilseydik hesabınızı geri almanız çok daha kolay olurdu. Yakın zamanlarda bir arkadaşımın başına geldi ve geri alma işlemini telefon numarası ile gerçekleştirdik. Üzgünüm farklı bir işlem bulunmuyor.

   • Benim facebook hesabım çalındı bunu da tanıdık biri yaptı ve geri alamıyorum kendi numarasını ve mailini koymuş hiçbir şey yapamıyorum benim adıma da paylaşımlarda bulunuyor kişiler ekliyor ne yapabilirim?

    • Merhaba, bu konuda yukarıda adımları uygulayarak hesabının erişilemediğini Facebook’a bildirin. Bunların dışında ekli olan arkadaşlarınızdan hesabınızı şikayet etmelerini isteyin.

   • Kardeşim selamun aleyküm benim Facebook’mu çaldılar isim kötü tarafı hem mail adresi mi kullanmıyordum. Hem numara yazılı değildi nasıl geri alabilirim?

    • Aleyküm selam, maalesef ikisinden birinin olması gerekir. Sizi doğrulayabilmeleri, hesabın size ait olduğunu kanıtlamanız için hesabınıza tanımlı iletişim bilgilerinden herhangi birine ihtiyaç vardır.

    • Selamün aleyküm beyler. Ben facede bir reklama tıkladıktan sonra hesabımın ekranına çıplak resim falan geldi ardından kapatıldı. Yaklaşık 1 ay oldu yardımcı olabilecek biri var mı ne yapmam gerekir.

   • Selamun aleyküm kardeşim hesabım çalınıp kapatıldı e-mail ve telefon bende halen yalnız açamıyorum bilgileri girdiğimde bu yazı önüme geliyor yardımcı olur musunuz? Hesabın veya hesabındaki hareketler Topluluk Standartlarımıza uymadığı için Facebook’u kullanamazsın. Bu karar zaten değerlendirildi ve geri çevrilemez. Hesapları kapatma nedenlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için Topluluk Standartlarımızı incele.

 10. Hesabım çalındı Facebok ınstagramımda gitti pubg hesabımda facebook girmeye çalışıyorum her şeyi değiştirmiş hiç bir türlü giriş yapamıyorum ve hesap kapatıldı deniyor yardımcı olur musunuz?

  • Merhaba, telefon numaranızla sizin hesabınızı sizin yetkiniz olmadan almaları mümkün değildir. Farklı bir yöntem ile bu işlemi sağlamış olabilirler. Yukarıdaki işlemler ile bunu Facebook çalışanlarına bildirebilirsiniz…

   • Merhaba,

    Facebook’umu çalan kişi eğer ki Facebook’umun bağlı olduğu e-mail adresini değiştirdiyse ne yapmam gerekiyor. Facebook adresimi geri nasıl alabilirim?

    Cevap verirseniz sevinirim…

    • Merhaba, onaylı telefon numarası ile geri alabilirsiniz. Yakın zamanda bir arkadaşımın hesabını bu şekilde kurtardım. Eğer o da yoksa yukarıdaki işlemi uygulamaktan başka seçenek kalmıyor…

     • Benim hesabım çalındı şifre değişebiliyorum fakat erişim sağlanmıyor sürekli yaş doğrulaması sayfasına atıyor ve kimlik resmi göndermek istiyorum gönderilmiyor sebebi nedir?

 11. Merhabalar ben nasıl silebilirim hesaplarımı kaç gün içinde silinir akıl verin hesaplarımı yani zeynepguner isimler silinsin hesaplarımı kullanmıyorum ben bir sürü çoklu hesabım var e-postamı şifremi bilmiyorum mevcut değil yani kapansın birkaç güne lütfen abi.

 12. Öncelikle merhaba, benim hesabım çalındı ama her şey oluyor, telefon numarasını kaydetmiş ve giriş yapamıyorum yardımcı olmak isteyen var mı neyse parası vericem alabilen.

 13. Merhaba telefon numarasıyla facebook hesabımız var tablete format attık hesaba giremiyorum çünkü telefon numarasını artık kullanmıyoruz o hat iptal ama oynadığım oyunlar var o hesapta ve seviyeleri çok ilerler de bana yardım edin lütfen.

 14. Merhaba, benim facebook hesabım çalındı, tüm bilgiler silinmiş, geri getiremiyorum telefon numarası üzerinden açılmış facebookum, 2018 den mailden ayırmışdım telefona numarasına bağlamışdım, facebooka kimliğimi gönderirken yazılan email numara yok yazıyor, yardım ede bilir misiniz bana ?

  • Merhaba, yukarıdaki işlemleri uygurlarken telefon numaranız ile işleme devam edebilirsiniz. Facebook yukarıdaki işlem için iki seçenek sunmakta. Eğer e-posta hesabınıza ulaşamıyorsanız, telefon numaranız ile hesabınızı geri alabilirsiniz.

  • Merhaba, web sitemizin sağ üst köşesindeki arama bölümüne kapatılan Facebook hesabı yazarak konuyla ilgili makaleye ulaşabilirsiniz. Sorun yaşamanız durumunda, ilgili konudaki yorum bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

 15. Merhaba, ben bahoz hesabımın şifresi değiştirilmiş ve de kayıtlı telefonumu. kayıtlı MSN adresimi 5 yıldır kullanmıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 16. Facebook hesabım araplar tarafından ele geçirildi hesabımda kayıtlı olan telefon numarası ve e-maili değiştirmiş bütün uğraşlara rağmen çözüm bulamadım facebokta buna ilişkin bir bağlantı bulamadım ne yapmalıyım.

  • Merhaba, Sizin İçin Tekrar Kontrol Ettiğimde, Yukarıda Anlattığımız Dışında, Facebook Tarafından Belirtilen Farklı Bir Çözüm Yolu Bulunmuyor. Size Önerimiz Mail Adresini Kurtarmaya Çalışmanız Ve Yukarıdaki İşlemi Eksiksiz Uygulamanızdır.

 17. Meraba benim facem çalınarak şifresi değiştirilmiş facemin e-postası annemin eski numarasıydı o yüzden kapandı numara bu yüzden bende şifremi değiştiremiyorum nolur yardım edin.

 18. Selamlar facebook hesabımız çalındı araplar tarafından konum bağdat görünüyor. Gmail şifremi değişmiş hesaba erişemiyorum nasıl bir yol izlemem gerek?

 19. Facebook hesabımı çalıp bütün bilgilerimi değiştirmişler ne yapmam gerekir? gmail ve telefon numaramı değiştirmişler.

 20. Facebook çalındı gmail şifremide değiştirmişler acil yardım eder misiniz ilk defa başıma geldi ne yapacağımı bilmiyorum tüm hesaplarım çalındı

 21. Facebook hesabım çok eski ve birçok bilgim var içinde çalındı geri alamıyorum e-posta şifresini unuttum yıllar önce açmıştık geri alabilirim ?

 22. Facebook’umu biri çaldı yardımcı olabilir misiniz? mail adresi eskiydi ona erişim sağlayamıyorum fakat çalan kişi maili değiştirmemiş ama şifre gitmiş ayrıca aile fotoğraflarımın üzerine fotoğraf paylaşmış yardımcı olabilir misiniz?

 23. Merhaba mehmet bey benim de hesabım bu gece çalındı mail adresim üzerindeydi şifremi unuttuma tıkladım yeni hesap açıldı eski hesabımı da dondurmuş nasıl ulaşabilirim lütfen yardımcı olun faceme hiç bir erişim yok şuan sadece facebook uygulamasında gözüküyor tıklıyorum şifremi unutum diyorum yeni hesap çıkıyor. Lütfen yardımcı olun

 24. Merhaba, Facebook Numara Doğrulama Sorunu Yaşayan Kullanıcılar İçin Forum Sayfası İçerisinden, Bu Sorun Hakkında Çözüm İçeriği Paylaştık. Help 724 Ziyaretçimiz Tarafından Bizlere İletilen Sorunun Cevabından Ulaşabilirsiniz. Facebook Tarafından Telefona Onay Kodu Gelmiyor Sorunu İçin Tıklayın.

 25. Biraz önce Facebook hesabım başkaları tarafından ele geçirildi, hesabımın bağlı olduğu mail adresime erişim sağlayamıyorum. Yeni mail adresi ve numaramla kod almama rağmen Facebook yöneticileri tarafından kimliğim bana ait olduğu halde onaylanmadı. Acil Facebook hesabımı geri almamda yardımcı olmanızı rica ediyorum.

 26. Merhabalar benim Facebook hesabım çalındı. Numaram ve mail adresim değiştirilmiş ve güvenlik konulmuş 3 arkadaştan kod istiyor hesabımı nasıl geri alabilirim. Yardım edebilir misiniz ?

 27. Mehmet Bey merhaba, Facebook ticari sayfamızla ilgili sorun yasıyoruz. Bu konuda sizden nasıl yardım alabiliriz. Teşekkür ederim.

  • Merhaba, Yaşadığınız Sorun Hakkında Ayrıntıları Buradan İletmeniz Durumunda Size Yardımcı Olmaya Gayret Gösteririz.

 28. Merhabalar facebook hesabım çalındı hotmail şifremi unuttum kayıtlı tlf numarasıda kullanılmıyor yardımcı olurmusunuz. Teşekkürler

  • Merhaba, Web Sitemiz Üzerinden Çalınan Mail Adresleriyle İlgili Yayınlanmış İçeriğimiz Bulunmaktadır. Dilerseniz Bu İçeriklere Ulaşıp Ayrıntılı Bilgiye Erişebilirsiniz. Ayrıca Aşağıda Yer Alan Yorumlar İçerisinde Konuyla İlgili Linki Bulabilirsiniz.

 29. Selamlar söylediğiniz her şeyi denedim ama hesabımı alamıyorum çünkü bütün bilgilerim değiştirilmiş kod alamıyorum yardımcı olur musunuz ?

 30. Facebook hesabım çalındı email adresim değiştirilmiş ve hesaba erişemiyorum şuanda hesabımı hırsız kullanıyor hesabımı nasıl alabilirim. Lütfen yardımcı olun.

 31. Eşimin face çalınmış hotmail hesabı da değişmiş başka email ve kimlik bilgisi istendi verdik dönüş yokkkk nasıl bir takip nasıl bir uygulamadır buuuu

 32. Merhaba, facebook adresim çalındı, hotmail adresini kullanarak geri aldım fakat aynı süratle tekrar adresi aldı ve hotmail ile girişi iptal etti. Şu an hiçbir şekilde mail adresim çıkmıyor. Farklı bir mail adresine yönlendirmiş. Geri alma ihtimalimiz var mı?

 33. Öncelikle herkese merhaba. Benim arkadaşımın eşinin facebook hesabı çalınmış şifremi unuttum kısmında e-posta adresini ve telefon numarasını yazmama rağmen hiçbir şekilde bulunmuyor isimden de arama yapılmıyor. Acil bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

 34. Merhaba kardeşim biri facebookumu çaldı hiçbir şekilde ulaşamıyorum herşeyi silmiş her şeyi düşünmüş arkadaşlarım silinmiş fotoğraflar silinmiş kötü tarafı aynı e-posta ve telefonda iki tane facem vardı birini hiç kullanmadım şimdi verdiğin yolları deneyince o ikinci faceme ulaşıyorum diğer facem benim için çok değerliydi yardımcı olursan çok sevinirim lütfen yardımcı ol hesabımı hiçbir yerde bulamıyorum geri alabilirsen ücret karşılığı alırım lütfen yardımcı ol numaramdanda ulaşabilirsiniz 0545*******

  • Merhaba, Öncelikle Sorunu Çözmenize Sevindik. Fakat Diğer Hesap İçin Ücret Karşılığı veya Telefon İle Desteğimiz Şuan İçin Bulunmamaktadır. Bu Konuda Üzgünüz. Bize Ayrıntılı Olarak Diğer Hesap İçin Yaşadığınız Sorunu İletirseniz Yardımcı Olmak İsteriz.

  • Merhaba, Sitemizde Yapacağınız Küçük Bir Arama ile Çalınan Mail Adresinizi Tekrar Almayı Deneyebilirsiniz. Mail Adresinize Ulaştıktan Sonra Yukarıdaki İşlemleri Uygulayarak Facebook Hesabınıza Ulaşabilirsiniz.

 35. Benimde Facebook e-mail çalınmış nasıl kurtarabilirim yapamadım yardımcı olun lütfen şifre gönderme nasıl olucak benim numarama gelsin istiyorum e-mail yok

 36. facebook hesabım calındı ve kayıtlı e posta adresimi de degiştirmiş telfn no kayıtlı degildl zaten hiç bi şekilde ulaşamıyorum ne yapmam gerekir..

 37. Merhaba facebook hesabım çalındı 2 tane mail adresim kayıtlıydı bunlardan kullanıcı adım olan mail adresimi silip diğerini kullanıcı adı yapmış fakat ben o mail adresimin şifresini hatırlamıyorum. başkalarına mesaj atmış arkadaşımdan baktığımda şu an hesabımda “Gönderenin hesabı doğrulama gerektirdiği için bu mesaj geçici olarak kaldırıldı.” yazıyor . Yardımcı olabillir misiniz ?

 38. iyi günler benim facebok adresimi bitane süriyeli çalmiş ve benim telefon numaramı ve güvelinir kişileri deyiştirmiş nasil yapabilirim acaba

  • Merhaba, Facebook Hesabınıza Tanımlı E-posta Adresiniz ile Ele Geçirilmiş Hesabınızı Kurtarabilirsiniz. Facebook’un Bu Konudaki Açıklamasını Okumanızı Tavsiye Ederiz. (Facebook hesabınızla ilişkili e-posta adresi değiştirilmişse, bu değişikliği geri alabilirsiniz. Bir e-posta adresi değiştirildiğinde, önceki e-posta hesabına özel bir bağlantının yer aldığı bir mesaj göndeririz. E-posta adresi değişikliğini geri alarak hesabınızı güvene almak için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.)

 39. Facebook çalındı telefon numara ekli ama kod gönder sende telefonda gorunmuyo facematik diye program indirdim çaldılar nerden indirdim o programı nasıl geri alabilirim faceyi bide iş facesi yardım

  • Merhaba, Facebook Hesabınızı Farklı Kurtarma Seçenekleri İle Geri Alabilirsiniz. Bu Yöntemleri Yukarıda Sizlere Aktardık.

 40. Facebok um çalındı bağlı bulunan e postayı bundan yıllar önce almıştım hatırlamıyorum şifremi doğru yazdığım halde eski şifrenizi yanlış girdiniz yazıyor yardımcı olursanız sevinirim

 41. Arkadaşlar hesabım çalındı ve profilimi kullanarak ahlaksız paylaşımlarda bulunuyorlar lütfen yardım edin ve kapanması için şikayette bulunun lütfen…

 42. facebook hesabım çalındı, tekrar girmek istiyorum ama şifre değiştiği için giremiyorum. Hesabımı kurtarmak istiyorum. Saygılar

 43. merhaba yıllar önce aldığım hotmail hesabım çalındı telefonum değiştiği için doğrulama kodu alamıyorum. üstelik çalan kişiler kendilerine ait telefon yüklemişler. hotmaile bağlı facebook hesabıma da giriş yapamıyorum. kaydettiğim telefon başka hesapta kullanılıyor diye ileti alıyorum. lütfen hesaplarımı kurtarmak için yardımcı olun. teşekkürler

 44. slm arkadaslar sizlerden ricam benim face calindi tekrar alamiyorum bir kac sefer ugrastim almak icin fakat olmuyor cünkü facemi ele geciren kisinin mail adresi görünüyor bu konuda yardim ederseniz sevinirim tskler

 45. iyi günler, Benim facem çalındı ama geri alamıyorum hotmail şifremi de hatırlamıyorum. Yardımcı olabilir misiniz.

 46. E-posta değiştirilmiş giremiyorum içinde de önemli dosyalarım var Mehmet Bey yardımcı olursanız çok makbule geçer lütfen yardım edin

 47. Mrb ,
  Mehmet bey face kaytlı e posta adresimin ve face şifresini unuttum . Geri almak istiyorum fakat hesabını geri al dan ilerliyorum 3 arkadasım bana kod gönderio giriyorum yeni mail adresimi veriyorum ama doğrulama maili tarafıma gelmio
  2 kez denedim
  rica edicem yardımcı olur musunuz ?

 48. Eski sevgilim face ye kayıtlı numarani silip kendi numarasını kaydetmiş sonrada sifremi değişmiş hesabına erisemiyorum ne yapmam gerekiyor yardim edin hesabını tekrar alabilirmiyim

 49. merhaba benim facem vardı şifresini değiştirdim ve unuttum artı hotmail şifremi de değiştirmiştim unuttum bunları nasıl geri alabilirim lütfen yardımcı olun

 50. Merhabalar hesabım Suriyeli biri tarafından çalındı hesabımda farklı içerikler paylaşılıyor gerekli yerlere şikayette bulunduk fakat sonuç alamadı adam hala çıplaklık içeren şeyler paylaşıyor hesabım uzernden hesabı nasıl weri alabilirim yada nasıl kapatabilir m yardımcı olur musunuz

 51. arkadaşımın Hesabı çalındı okdar Ugrasmama rağmen geri alamıyorum e postasına bile erisemiyorum ya güvenlik duwari oluşturulmus ne e postaya nede facebook a erişim sağlayamıyorum bu konuyla ilgili yardım edermisiniz

 52. E-postama erişemedigim için Facebook şifremi yenileme kodu alamıyorum 10gun önce karşima Facebook doğrulama forumu çıktı ordan bana erişebılecekleri başka bir e posta yazdim ordan şifremi yeniledim ama o foruma nerden girdim bulamıyorum yardımci olursanız sevınırım

 53. Face im dolandiricilar tarafından çalındı. Hesabıma girip e posta adresimi de değiştirmiş. Arkadaş liste mi dolandirmaya çalışıyor . Lütfen yardım edin

   • Merhaba üç yıldır ben de giremiyorum şifre değiştirebiliyorum ama her seferinde karşıma “ne yazık ki bu ek belgeler gözden geçirilinceye dek hesabınıza giriş yapamayacaksınız yazıyor” birkaç kere nüfus cüzdanını da gönderdim hala cevap yok. Tehlikeli bir durum mu onu da anlamadım hesabıma girmek istiyorum ne yapmalıyım?

    • Merhaba, ilk defa duyuyorum böyle bir hatayı. Hesabınız şikayet mi edildi? İlk hesabınıza giremediğinizde bu konuyla ilgili bir bilgilendirme yapılmadı mı?

     • İsim değişikliği yapmıştım birkaç kez ondan dolayı oldu sanırım. Tüm yolları denedim ama maalesef giremedim. Mailime bildirimler geliyor ama hesaba giriş yapılamıyor.

      • Birçok kez yaptığınız bu işlem sizi doğrulama noktasında sorun yaratmış. Bu da Facebook’un oluşturduğu bir algoritma. Bundan birkaç yıl önce aynı hesaba benzer Facebook hesapları da bloke edildi. Bunu da ona benzetebiliriz.

 54. Çok teşekkür ederim. Çok faydalı bir site oluşturmuşsunuz. Bu konuda çözüm bulamamıştım çok teşekkürler….

 55. Benim face hesabım çalındı e postaya giriyorum şifreyi değiştiriyorum ama karşıma bir güvenlik kontrolü seç diyor. benim hesabımı çalan kişinin numarasını ve doğum tarihini bilmediğimden ilerleyemiyorum ve başa dönüyorum. Lütfen bana yardımcı olunuz Teşekkürler.

  • Merhaba, Sanırım E-Posta Adresinizde Ele Geçirilmiş. Bu konuda Microsoft Hesap Kurtarma İşlemleri Yapmanız Gerekmektedir Veya Sitemizde Yapacağınız Kısa Bir Aramada Facebook İtirazda Bulunma Yöntemini Bulabilirsiniz. Facebook İtirazda Bulunma Yöntemi İle Hesabınıza Tekrar Ulaşabilirsiniz.

 56. Ben İsmail durak benim hesabım eski bir hesap olduğu için telefon kayıtlı olmadığı için hesabım çalındı geri alamıyorum bu nedenle şifre giremiyorum ne yapmam lazım Facebook sayfasına sürekli mesaj gönderiyorum bu hesap çalıntı dur diye

  • Merhaba. Facebook Hesabınıza Tekrar Ulaşmak İçin Kayıtlı Mail Adresini Kullanabilirsiniz. Bu Yöntemi Yapmanız Mümkün Değil İse Facebook Kapatılan Hesaplar Sayfasını Ziyaret Etmenizi Önermekteyim. Bu Konu Hakkında Sitemizde Yapacağınız Kısa Bir Aramada Kapatılan Facebook Hesapları İçeriğimize Ulaşabilirsiniz.

 57. Mrblutfen yardım edin bana fesbugua acamiyorum eski telefon numara kayıtlı yeni nuarami kaydetmeyi uttum yeni e posta açtım fecemi acamiyorum bu yüzden napmm lazim

 58. Merhabalar, ben Emine Sivri, 13 Mayıs 2017 Cumartesi günü Facebook güvenlik başka bir tarayıcıdan hesabıma giriş yapıldığını bildirdi. Hemen şifremi değiştirmek istedim fakat güncel & kayıtlı olan e-posta adresim yakın zamanda hesabımdan kaldırılmış ve şifremi girdiğimde ise eski şifrenizi girdiğime dair uyarı verdi. Yardımcı olur musunuz lütfen?

  • Merhaba Emine Hanım. Hesabınız Farklı Bir Yöntem İle Kurtarmayı Deneyebilirsiniz veya Eski Facebook Kullanıcı Bilgileriniz İle Erişmeye Çalışabilir ve Şifrenizi Güncelleyebilirsiniz.

   • Merhaba abi benim Facebook hesabım çalındı ama Facebook hesabıma ulaşamıyorum çalan kişi telefon numarama kadar bütün bilgilerimi değiştirmiş bunun için ne yapmam gerekir. Facebook’a giriyorum şifremi unuttum yapıyorum ama bütün doğruları yapıyorum doğrulama kodu filan gönderme olmuyor. Nasıl yapabilirim nasıl bana yardımcı olabilirsiniz bütün bilgilerim Facebook’a kayıtlı bana bir yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

 59. Birisi hesabına yeni bir cihazdan veya tarayıcıdan erişmeye çalıştığında 6 haneli bir giriş kodu gerekmesini istedin.
  Kodmatik veya üçüncü taraf uygulamadan aldığın 6 haneli kodu aşağıya gir.
  Bana bu yazi geliyor ama kodmatik sifresi bana gelmiyor 2 gundur ugrasiyorum sasirdim artik telefon numarama gelmesi gerekiyor ama gelmiyor 2 gundur ugrasiyorum

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin