Mobil

Başkasının Mesajlarını Nasıl Okurum? ”WhatsApp” ve ”Skype”

WhatsApp’ta başkaların mesajlarını okumak ve takip etmek artık çok kolay. Sadece WhatsApp için geçerli değil Skype içinde mümkün olmaktadır. Başkasının mesajlarını nasıl okurum sorusunun cevabını bu yazımızda sizlere ayrıntılı olarak anlatacağız. Birçoğumuz eşini, sevgilisini, çocuklarını yakından takip etmek ister. Herhangi bir konuda problem yaşamaması için ailemizi takip etmek isteriz.

Başkasının Mesajlarını Nasıl Okurum? ''WhatsApp'' ve ''Skype''

Özellikle bu konu en çok çocukları ilgilendirmektedir. Henüz teknoloji çağına yeni ulaşmış çocuklar için teknoloji bazen yarardan çok zarar olmaktadır. Eğer yakından takip etmezsek teknolojinin kötü tarafı onların gelişimine olumsuz etkiler yaratabilir. Bu sebepten birçoğumuz kendine ait bazı nedenlerden dolayı bu yöntemlere başvurmaktadır. Sevdiklerimizi yakından takip ederek onların teknolojiyi daha doğru kullanmalarını sağlayabiliriz.

Başkasının Mesajlarını Nasıl Okurum? ''WhatsApp'' ve ''Skype''

Bu işlemleri bir uygulama sayesinde yapabilmekteyiz. Bu uygulamayı mesajlarını okumak istediğiniz kişinin akıllı telefonuna yükleyerek tüm yapılan aktiviteleri izleyebilirsiniz. Ayrıca iPhone veya Android fark etmeksizin popüler olan tüm cihazlar ile uyumluluk sağlamaktadır. Bu uygulamanın en çok dikkat çeken özellikleri ise şunlardır:

 • WhatsApp üzerinden yapılan tüm görüşmeleri takip edebilirsiniz.
 • WhatsApp üzerinden gönderilen tüm dosyalara ulaşabilir ve görebilirsiniz.
 • WhatsApp üzerinden yapılan tüm aktivitelerin ayrıntılı raporuna sahip olabilirsiniz.
 • Skype üzerinden yapılan tüm gelen ve giden aramaları takip edebilirsiniz.
 • Skype üzerinden gerçekleşen tüm mesaj görüşmelerin bilgisine ulaşabilirsiniz.
 • Skype üzerinden gönderilen tüm dosyaların erişimine sahip olabilirsiniz.

Yukarıda belirttiğimiz tüm özellikleri bilgisayarınız ve mobil cihazınızdan yakından takip edebilirsiniz. Yukarıdaki özellikler ile başkasının mesajlarını nasıl okurum sorusunun bir kısmının cevabını verdiğimizi düşünüyoruz. Fakat konuyu biraz daha detaylandırmak ve bu uygulamaya nasıl ulaşacağınız konusu yazımızın devamında yer alacaktır.

Başkasının Mesajlarını Nasıl Okurum? ''WhatsApp'' ve ''Skype''

Yukarıda maddeler halinde sıraladığımız bir özelliğe örnek olarak çocuğunuza gelen bir video içeriğin hangi düzeyde olduğu bilgisine ulaşabilirsiniz. Bir başka örnek ise sevdiğiniz kişilerin tanımadığınız birisi ile olan görüşmeleri sizde merak duygusunu uyandırıyor olabilir. Bu konuda o kişiyle olan tüm görüşmeleri bu uygulama yardımıyla yakından takip edebilirsiniz.

Başkasının Mesajlarını Nasıl Okurum? ''WhatsApp'' ve ''Skype''

Peki bu uygulama sadece bu işi mi yapmakta yani sadece WhatsApp ve Skype gibi uygulamalarımı takip etmekte? Bu soruya yanıtımız hayır olmaktadır. Bu uygulamanın seveceğiniz farklı özellikleri de yer almaktadır. Bu özelliklerde sevdiklerinizi ve yakınlarınızı takip etmek konusunda size yardımcı olabilir. Bunları maddeler halinde sizlere aktaralım.

 • Bu uygulamanın yüklü olduğu cihazın anlık konum bilgisine ulaşın.
 • Mobil cihazda yer alan tüm multimedya dosyalarına ulaşın.
 • Gönderilen ve alınan tüm metin mesajların bilgisine sahip olun.
 • Uygulamanın yüklü olduğu mobil cihazda kurulu uygulamalar bilgisi ve uygulama engelleme gibi işlevleri gerçekleştirin.
 • Uygulamanın yüklü olduğu cihazın kişilerine yani rehberine erişin.
 • Mobil cihazda yer alan internet tarayıcısının Web sitesi İmleri, Web sitesi Engelleme, Anahtar kelime uyarıları gibi kontrollere sahip olun.
 • Gönderilen ve alınan tüm E-posta iletilerin kontrollerini sağlayın.
 • Konum belirleme özelliği ile takip edilen kişinin istemediğiniz konuma geldiğinde size uyarı göndermesini sağlayın.

Ayrıca bu uygulama ile Skype, WhatsApp, iMessage, Viber, Snapchat, Line, Telegram, Tinder, Hangouts gibi uygulamaların takibini gerçekleştirebilirsiniz. Bu konu hakkında bilgi almak istiyorsanız. Bizlere İletişim sayfamızdan ulaşabilir ve deneme sürümü için talepte bulunabilirsiniz. Bu ürünün kullanım amacı ailelerin çocuklarını daha yakından takip etmek amaçlı olup kullanım ile olan tüm sorumluluk kullanan kişiye ait olmaktadır. Burada bahsi geçen tüm bilgiler sadece bilgi amaçlıdır. Düşüncelerinizi bizlere yorum olarak belirtebilirsiniz.

Bu İçeriği Yararlı Buldunuz mu?

9 Yorum

 1. Peki bu işlemi arkadaşımızın haberi olmadan nasıl yapabiliriz. Onun telefonuna erişimim yok ve çok fazla mesajlaşıyor.

 2. Sevgilim ben le birlikteyken başkasıyla da görüşüyo galiba telefonun da parmak izi var açamıyorum elletmiyor da yardımcı olur musunuz?

 3. İyi akşamlar Hangi program bu öğrenebilir miyim ? Teşekkür ederim

 4. Birçok sitede sıradan herkesin bildiği “QR kodunu okutma yöntemi” ile whatsapp mesajlarını takip etmekten bahsediliyor. Halbuki bu yöntem bence hiçbir işe yaramıyor çünkü karekod yöntemi ile whatsapp mesajlarını okunula bileceği fikrini herkes biliyor:) Elinize sağlık çok güzel anlatmışsınız ve herkesin yazdığı yazıdan farklı bilgi paylaşmışsınız ve gerçekten diğer özelliklerde ilgimi çekti.

 5. WhatsApp ebeveynler için kullanılan programı nasıl kurabiliriz, yani başkasının mesajını okumak için nasıl bir yol izleyecez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu