Donanım

Apple İPad Pro’yu Keşfedin

Teknolojinin hızına yetişmeye zorlandığımız şu günlerde Apple kendini göstermeyi başarıyor. Apple markasının kaliteli ve başarılı bir ürünü olan Apple İPad Pro’yu en ince ayrıntısına kadar inceledik. Genel olarak özelliklerinden bahsedecek olursak öncelikle Apple İPad Pro’nun son derece dengeli ve başarılı bir tasarıma sahip olduğunu söyleyebiliriz. Apple tasarım olarak her zaman diğer markalara göre farkını koymayı bilmiştir ve özgünlüğünü korumaktadır.  Bu üründe de kendisinden ödün vermeyen Apple tasarıma yönelik geniş uygulama desteği ile müşterilerinin beğenisini kazanmıştır.

Apple İPad Pro’yu Keşfedin

Geniş ve kullanışlı ekranı ile işlemlerinizi rahatlıkla yapabilme imkanı sunmaktadır. Güçlü performans özelliği ile çok tutulacak gibi görünüyor. Apple İPad Pro muhteşem hoparlörü ile video izleme ve müzik dinlemede kaliteli bir hizmet sunuyor. Özel aksesuarları bulunan bu ürün sayesinde işlemlerinizi daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Apple İPad Pro her üründe olduğu gibi bazı olumsuz özelliklere de sahiptir. Pil ömrünün ve kamerasının çok iyi olmaması Apple İPad Pro’nun başlıca kusurlarındandır.

Apple İPad Pro Kullanıcılarına Neler Sunuyor ?

Apple İPad Pro tablet sınıfında yer alan bir üründür ve beklentilerde bu yönde olmalıdır. Apple İPad Pro tam olarak bir dizüstü bilgisayarın yerini alamayacaktır. Ancak tablet kategorisi, içerisinde değerlendirilecek olursak Apple İPad Pro için en hızlı tablet diyebiliriz. Bu ürünü daha etkin bir şekilde kullanabilmek adına en önemli aksesuarlarından olan Pencil ve Smart Keyboard ek olarak satın alınmalıdır.

Apple İPad Pro’yu Keşfedin

Tablet olarak her an yanınızda taşıyabileceğiniz bu ürün özellikle grafik tasarımcılarının ciddi anlamda dikkatini çekecek olan bir üründür. Yüksek performans, kaliteli multimedya hizmeti, çeşitli yetenek seçeneği ve okuma kolaylığı ile Apple İPad Pro tek seçenek gibi görünüyor. Bu özelliklerden etkilenen kişilerdenseniz sizin için vazgeçilmez olacaktır.

Apple İPad Pro Teknik Özellikleri Nelerdir ?

Son derece başarılı ve kaliteli olan bu tabletin teknik özelliklerini inceleyelim. Öncelikle üretici firması Apple olan İPad Pro işletim sistemi olarak İOS 9’u kullanmaktadır. İşlemcisi Apple A9X olan bu tabletin işlemci hızı 2.26 GHz’dir. 2 çekirdekli olan Apple İPad Pro ekran teknolojisi olarak Retina ekran ve Multi-Touch ekran ile donatılmıştır. Geniş ekranı ile ün kazanan bu ürün 12.9 inç’lik bir ekran boyutuna sahiptir.

Apple İPad Pro’yu Keşfedin

Ekran çözünürlüğü 2732 x 2048 pikseldir.  Bellek yani RAM kapasitesi 4 GB, dâhili depolama kapasitesi ise 128 GB seviyesindedir.  Kamera özelliği olarak çok bir şey beklenilmemesi gereken bu ürünün ön kamerası 1.2 mega piksel iken arka kamerası 8.0 mega piksel olarak üretilmiştir. Yeni teknoloji olup bulunması gereken Wİ-Fİ, NFC, 3G, GPS, LTE(4G),USB ve bluetooth gibi özellikleri vardır. Pil kapasitesi 10307 mAH olan bu tabletin pil ömrü 10 saattir. 220 x 305 x 6.9 mm boyutlarına ve 713 gram ağırlığına sahiptir.

Bu İçeriği Yararlı Buldunuz mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu