Mobil

Android Video Düzenleme Uygulaması

Kullanışlı bir video düzenleme uygulaması olan Adobe Premiere Clip, Android cihazlarında kullanılmaya başlandı. Bilgisayarlar üzerinde kullanılan video düzenleme aracı olarak görev yapan uygulamayı iOS’ dan sonra Android cihazlar üzerinden kullanma imkanına sahip olabileceksiniz. Adobe Premiere Clip uygulaması, video hazırlamaya ihtiyaç duyan fakat yaptıkları videoları uzun uzun düzenlemekle uğraşmak istemeyenler için pratik bir işlevde sunuyor.

Otomatik video oluşturma aracı sayesinde sizi yormadan kolaylıkla video hazırlama imkanı sağlamakta. videonuzu düzenlerken istediğiniz ses ya da müziği seçmeniz yeterli, geri kalan detayları uygulama oluşturuyor, video kliplerinize otomatik düzenleme yapabiliyor. Düzenlediği videoları da masaüstü uygulamasına aktarabilme imkanına sahip oluyorsunuz.

Android Video Düzenleme Uygulaması

Adobe Premiere Clip’ ın sunduğu özellikler;

Android üzerinde video düzenleme deneyimi yaşatmak isteyen uygulama, sahip olduğu küçük ekran dolayısıyla masaüstü sürümünün sahip olduğu rahatlık ve kolaylıkların hepsini sunamasa da Android’ de yaşanan video düzenleme ihtiyacını karşılayabiliyor.

Android’ iniz üzerinden videonuzda istemediğiniz kısımları silebilir, videoyu istediğiniz gibi kırpıp düzenleyebilirsiniz. Fotoğraf ya da video parçalarınızı düzenlerken daha hızlı ya da geçiş efektleri ekleyebilir, çeşitli aydınlatma ayarlamaları yapabilirsiniz. Görsellerde yakınlaştırma ve uzaklaştırma etkileri verebilir, daha fazla ayarlama ile videolarınızı kişiselleştirip, özelleştirebilirsiniz. Video görüntülerinize başlıklar ya da yazılar ekleyebilir, eklediğiniz yazı ve başlıklarda farklı yazı tipleri ve efektler ekleyebilirsiniz.

Android Video Düzenleme Uygulaması

Düzenlediğiniz videolarınızda geçişler, efektler ekleyebilirken, istediğiniz ses ve müziği seçip,  ‘Sync to Music’ özelliği ile videonuzun hızına uygun olarak ses ve müziklerinizi otomatik olarak düzenler. Ses ve müziklerin hızını, temposunu videonuza uygun ayarlaması daha profesyonel bir video deneyimi sunarken, ses düzenlemelerini kendinizde yapabiliyorsunuz. Uygulamanın içerisinde hazır olarak mevcut ses ve müzikleri seçip daha pratik ayarlamalar yapma imkanına sahipsiniz. Videolarınızı kolay adımlarla hazırlayabiliyorsunuz.

Kolay ve pratik adımlarla video hazırlamak yerine ince ayarlarla ilgilenmek isteyen kullanıcılar için en ince ayarlama detayları da düşünülmüş. Tüm ayarlamaları pratik ve otomatik olarak kolay adımlarla hazırlayabileceğiniz gibi her adımı ince detaylarla kendiniz ayarlayabilirsiniz. Detaylarla uğraşmayı seven kullanıcıların hoşuna gidecek bir özellik olabilir.

Android Video Düzenleme Uygulaması

Hazırladığınız videoları cihazınızın galerisine kaydedebilir ve istediğiniz zaman kolayca hazırladığınız videoya ulaşabilirsiniz. Düzenlediğiniz ve hazırladığınız videolarınızı Facebook, Youtube vb. gibi birçok sosyal medya ve video paylaşım platformlarında paylaşabilir ve sevdiklerinizle her ortam üzerinden paylaşabilirsiniz.

Daha önceden iOS sürümü ile piyasada daha fazla kullanıcı tarafından tanınmaya başlayan Adobe Premiere Clip uygulaması şimdi de Android kullanıcılarını bünyesine katarak daha fazla kitle tarafından tanınma ve kullanılma imkanına sahip oluyor. Adobe Premiere Clip uygulama ile Android ya da iPhone’ ununuz da kendinize özel videolar oluşturup, düzenleyebilirsiniz.

Android Video Düzenleme Uygulaması

Düzenlediğiniz video çalışmalarınızı bilgisayarınız üzerinde bulunan Premiere Pro CC’ ye gönderebilir bilgisayar üzerinden hazırladığınız videoyu görüntüleyebilirsiniz.

İsterseniz daha profesyonel ve rahat bir şekilde büyük ekran avantajından faydalanarak videolarınızı daha profesyonel hale getirebiliyorsunuz.

ANDROİD UYGULAMASIPREMİERE PRO CC PROGRAMI

Bu İçeriği Yararlı Buldunuz mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu