Yazılım

Android ve iOS İçin Veri Kurtarma Programları

Wondershare Dr. Fone for yazılımları ile Android ve iOS işletim sistemine sahip telefon ya da tabletlerinizde bulunan, kaybolan ve silinen verilerinizi, dosyalarınızı, sms, resim, müzik vb. medyalarınızı kurtarmak ve bunların yedeklerini almak için kullanabilirsiniz. Doktor programın, Android ve iOS sistemleri için kullanılabiliyor olması, basit kullanıma sahip olması ve binlerce cihazı desteklemesi yönüyle kullanıcılar arasında tercih sebebi olmaktadır. Siz de bu programı kullanırken zorlanmayacaksınız. Android ve iOS cihazlarınızdaki bilgilerinizi güvence altına almak, kopyalamak ve bir yedeğini bulundurmak için bu programlara göz atabilirsiniz.

Dr. Fone for Android Programı

Android ve iOS İçin Veri Kurtarma Programları

Dr. Fone for Android yazılımı, Android sistemli akıllı telefonlarınız ya da tabletleriniz için kullanabileceğiniz bir tür doktor yazılımı olarak piyasaya çıkan bir programdır. Program temelinde mobil cihazınızda bulunan verilerin kurtarılması ve yedeklenmesi için hazırlanmıştır. Uygulama, özellikle veri kaybı yaşayan ve akıllı telefonunuzun açılması sırasında, herhangi bir sorun yaşadığınız durumlarda doktor yazılımla verilerinizi güvence altına almanıza size yardımcı olabilir. Bazı durumlarda Android işletim sistemini fazla yorduğunuz zamanlarda, kafası karışıp, bir daha sistemin açılmamasına neden olan sorunlar ile karşılaşmamız mümkün olabiliyor.

Telefonunuzda meydana gelen herhangi bir sorun durumunda, cihazın içerisinde bulunan verileri yeniden yerine getirmek normal şartlarda mümkün olmuyor, sizin için önemli olan tüm verileri kaybedebiliyorsunuz. Dr. Fone for Android uygulaması sayesinde akıllı cihazınızda bulunan tüm erişilemeyen bilgilere erişebilir ve onları güvenli, sağlam bir ortama, noktaya taşıyabilir, kopyalayabilirsiniz.

Bu program yardımı ile:

 • Kişi listeleriniz,
 • Mesajlarınız,
 • Müzik ve ses dosyalarınız,
 • Whatsapp kayıtlarınız, medyalarınız, dökümanlarınız,
 • Fotoğraf ve videolarınız,
 • Telefonunuzdaki doküman ve dosyalarınız, ile arama tarihçeniz, bu doktor yazılım sayesinde kurtarılabiliyor.

Neredeyse tüm Android cihazların marka ve modellerini destekleyen program, desteklemediği modeller için de her yeni çıkardığı sürümde bazı yenilikler yaparak uyumlu cihaz sayısını da daima artırmaktadır. Cihazınızı yedekleme işlemleri esnasında hangi dosyalarınızın ve verilerinizin yedekleneceğini, kurtarılacağını seçebilirsiniz. Sadece belirli seçeneklere yönelik olarak da Dr. Fone for Android yazılımının buna göre çalışmasını da uygulayabiliyorsunuz.

Program kullanımında Android cihazınızı uygulamanın ilk tarama işlemi cihazınızın veri doluluğuna göre biraz uzun sürebiliyor fakat bu yedekleyip, kurtarma işlemi tamamlandıktan sonra yedeklediğiniz tüm bilgilere kolayca ve sistemli bir şekilde erişebilirsiniz. Programın ara yüzü tüm kullanıcılar için tüm adımları takip edip, zorlanmadan kullanmanıza yardımcı olacaktır. Eğer Android cihazınızda bulunan tüm verilerinizi kurtarmak ve güvence altına almak istiyorsanız bu yazılımı denemenizi tavsiye ederiz.

Dr. FONE FOR ANDROİD PROGRAMI İNDİR

Dr. Fone for iOS Programı

Android ve iOS İçin Veri Kurtarma Programları

Dr. Fone for iOS yazılımı Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar üzerinde kullanılmak amacıyla tasarlanmış güvenilir ve kapsamlı olan iOS veri ve belge kurtarma programı olarak kullanılmaktadır.

Akıllı telefon kullanıcıları, cihazları içerisinde önemli olan ve kaybolması durumunda sorunlara yol açabilecek nitelikteki veri ve bilgileri bu yolla depolayabilirsiniz. Cihazınızın teknik sebeplerinden ya da kişisel hatalardan kaynaklı olarak silinen bilgileri kurtarmak için bu program sizin yardımcınız olacaktır.

Dr. Fone for iOS yazılımının en önemli özelliklerinden birisi tüm kullanıcılar için son derece kolay kullanılabilecek bir arayüze sahiptir. Karmaşık işlemlerle karşılaşmayacağınız, kolay bir şekilde cihazınızdaki verileri kurtarıp, yedekleyebileceğiniz bir kullanım kolaylığı sunuyor.

Bu program yardımı ile:

 • Rehber kayıtları, kişi listeleriniz,
 • Mesajlarınız,
 • WhatsApp medya ve tarihçeniz,
 • Fotoğraf ve videolarınız,
 • Facebook Messenger içerikleriniz,
 • Cihazınızda bulunan, hatırlatıcılar, notlar ve dokümanlar,
 • Arama tarihçeleriniz ve Safari Bookmark’ larına kadar birçok dosya ve belginizi bu program sayesinde kurtarabilir ve yedeğini alabilirsiniz.

iOS cihazınızda programı kullanarak veri kurtarma işlemi yapabilmeniz için cihazınızı bağlantı kablo ile bilgisayar ortamına bağlamanız gerekmekte. Program üzerinden tarama işlemi yaparak, kurtaracağınız dosyaları seçip veri kurtarma işlemini başlatabilirsiniz. İşlem cihazınızda bulunan veri yoğunluğa göre bir süre ayırarak veri kopyalama işlemini tamamlayacaktır.

Dr. FONE FOR iOS PROGRAMI İNDİR
Bu İçeriği Yararlı Buldunuz mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu