Anasayfa » Yazılım » Android Oyunları Bilgisayarınızdan Oynayın

Android Oyunları Bilgisayarınızdan Oynayın

Windows işletim sistemli bilgisayarınız üzerinden BlueStacks 2 programı ile bilgisayarınızdan Android oyun ve uygulamaları çalıştırabilir çeşitli eğlenceleri Android oyunlarını bilgisayarınız üzerinden oynayabilirsiniz. BlueStacks2 programı Windows işletim sistemlerine uygun hala getirerek çalıştırma imkanı sunmaktadır.

BlueStacks’ ı tüm bilgisayar kullanıcıları kurulumunu kolayca yapıp kullanabilir. Kurulum esnasında bilgisayarınıza yükleme gerçekleşmesi biraz zaman alabilir ve bu sırada ekran kilitlenmiş gibi görünebilir, kurulum işi bittikten sonra düzelecektir. BlueStacks programını sadece Windows işletim sisteminde değil, OSX işletim sistemli MAC bilgisayarlarda da çalıştırabilirsiniz.

Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra BlueStacks programı otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Program birçok kullanıcının aşina olduğu Android ara yüzünü, bilgisayar sisteminiz üzerine taşıyacak ve bilgisayar üzerinden Android sistemli BlueStacks programını kullanmaya başlayabileceksiniz.

Android Oyunları Bilgisayarınızdan Oynayın

BlueStacks programı bilgisayarınızda sanal bir Android görevi görecek, bu sayede bilgisayarınız, Android market üzerinden uygulama indirip, kurabiliyor sanal bir tablet konumuna geliyor.

Oynamak istediğiniz oyun ya da kullanmak istediğiniz herhangi bir Android uygulamayı bilgisayarınız üzerinden kullanmak isterseniz; Google Play Store’ da Gmail hesabınız üzerinden bir üyelik açıp, giriş yapmanız gerekmekte. Google hesabınız ile BlueStacks üzerinden oturum açıp erişmek istediğiniz oyun ve uygulamaların hepsini indirip kullanma imkanına sahipsiniz.

Android Oyunları Bilgisayarınızdan Oynayın

Bu program sayesinde Android’ e özel oyunları bilgisayarda oynayabilir, Android uygulamalarına da bilgisayarınızdan erişip kullanabilirsiniz. Android işletim sistemini bilgisayar üzerinde çalıştırmak güzel ve işe yarar bir fikir olabilir. özellikle büyük boyutlu ve Android telefonunuzu tüketen oyunları bu sayede daha kolay oynayabiliyorsunuz. Bilgisayarınızda çalıştırdığınız oyun ve uygulamaları telefonunuzla senkronize edebiliyorsunuz.

BlueStacks 2 ile; Aynı anda birçok Android uygulamasını çoklu sekme sistemi ile çalıştırabiliyorsunuz. Bilgisayarınızda yaşadığınız çoklu olay örgüsünü desteklemesi, sekmenin birinde oyun oynarken diğer sekme üzerinde başka bir uygulama çalıştırabiliyorsunuz.

Oyun oynama deneyiminiz ve yeni Android uygulaması ile birlikte yeni oyun keşfetme özelliği geliştirilmiş. Sade ara yüzü sayesinde daha pratik ve kolay bir kullanım imkanı sunan program, fotoğraf transfer etme imkanı ile ekran görüntüsü alma özelliği kullanım kolaylığı sağlıyor.

PROGRAMI İNDİR

Yazar Ayşe Mavili

Erciyes üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunuyum. Görsel Sanatlar Öğretmeni ve Tasarımcıyım. Aynı zamanda profesyonel olarak fotoğrafçılık yapıyorum. Yaklaşık sekiz yıldır her konuda yazmaktayım, birkaç yıldır da makale yazarlığı yapmaktayım. Mesleğim gereğince her şeyi araştırmak gibi bir yapıya sahip oldum.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.