Mobil

Android Cihazlar için Uygulama Mağazaları

Android cihazlar için Play Store’ a alternatif olarak kullanabileceğiniz uygulama mağazası ile cihazınızı kişiselleştirip, son çıkan güncellemelerden haberdar olabilir, merak ettiğiniz ve kullanmak istediğiniz uygulama ve oyunları ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Merak ettiğiniz uygulamalara dair kullanıcı yorumlarını ve uygulamaların içeriklerini okuyabilirsiniz.

Mobogenie Android Uygulama Mağazası

Android Cihazlar için Uygulama Mağazaları

Google Play’ den farklı ve ona alternatif olabilecek bir Android uygulama mağazasıdır, Mobogenie.

Mobogenie, Android telefon ve Android tabletlerde kullanabileceğiniz uygulama marketlerinden bir tanesidir. Play Store’ da olduğu gibi mağaza kullanıcıları yeni uygulamalar, temalar, duvar kağıtları, oyunlar, zil sesleri vb. cihazınızı kişiselleştirme için uygulama ve medyalar indirebilirsiniz. Uygulama cihazınız için kişiselleştirme ve kullanım kolaylığı sunar. Mobogenie Market’ de arama yaparak istediğiniz içeriklere sahip uygulamaları, gelişmiş filtreleme özelliği sayesinde en iyi ve en doğru sonuçları bulabilirsiniz. Beğendiğiniz ve denemek istediğiniz uygulamaları Mobogenie marketten cihazınıza kolayca indirebilirsiniz. Facebook ve Twitter üzerinden popüler olan konu ve başlıkları keşfedebiliyorsunuz. Dünyaca popüler olan konuların tüm içeriklerine de ulaşabiliyorsunuz.

Uygulama mağazası olan Mobogine’ de aynı zamanda Play Store’ da olduğu gibi editörler önerisi olan seçenekleri ve uygulama önerilerini bulabilirsiniz, bu sayede daha fazla uygulamadan tavsiye üzerinden haberdar olup, deneyimleyebilirsiniz. Uygulama mağazasında bulunan kullanıcı yorumları ve içerikle alakalı inceleme ve tanıtım yazısı sayesinde uygulamayı indirmeden bilgi sahibi olabiliyor, artı eksi yönlerine göre indirmelerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Google Play Store’ da herhangi bir sorun yaşayan, kullanamayan ya da alternatif bir uygulama mağazasını deneyimlemek isteyen kullanıcılar, Mobogenie uygulamasını kullanarak, Android cihazlarını kişiselleştirebilirler. Mobogenie cihazınızı yormaz.  Minecraft ve birçok oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İNDİR

1Mobile Market Android Uygulama Mağazası

Android Cihazlar için Uygulama Mağazaları

Play Store’ e alternatif olarak kullanabileceğiniz farklı bir Android uygulama mağazasıdır 1Mobile Market.

1Mobile Market, Android cihazlarla uyumlu ve Google Play Store uygulamasına oranla daha seçilmiş uygulamaları bulabileceğiniz bir uygulama indirme marketleri türüdür. Uygulama mağazası, sizin cihazınıza önceden yüklediğiniz uygulamalarınızdan ipucu alarak değerlendiriyor ve size başka yüklemek isteyebileceğiniz uygulamaları gösterebiliyor, bu sayede ilgi alanınıza ve kullandığınız uygulama türlerine göre önerilerde bulunup daha fazla uygulama ile tanışmanıza yardımcı oluyor.

Android kullanıcılarının kısa sürede alışabilecekleri kullanışlı ve kolay bir arayüze sahip bir uygulama mağazasıdır. Uygulamanın sol tarafında açılır menüsü sayesinde kategorileri seçip istediğiniz kategoriye uygun aramalar yapabiliyor, 1Mobile Market uygulamasının ayarlar menüsüne ulaşabiliyorsunuz. Aynı zamanda istediğiniz uygulamaların ekran görüntülerini, uygulama açıklamalarını görerek yükleme yapabilirsiniz. Oyun ve uygulama yüklemek istediğiniz Android cihazınız için 1Mobile Market uygulama mağazası ile tanışabilir, yeni güncelleme ve seçilmiş uygulamalardan haberdar olabilirsiniz.

İNDİR
Bu İçeriği Yararlı Buldunuz mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu