Mobil

Android Bildirimleri Sesli Olarak Dinleme Nasıl Olur

Android telefon sahipleri ve tablet sahipleri için muhteşem bir uygulama ile karşınızdayız. Yapılan bazı araştırmalara göre her gün akıllı telefonlara binlerce mesaj ve bildirim gelmektedir. Eğer çok yoğun bir iş temposunda çalışıyorsanız veya arabada iseniz bu bildirimleri tek tek okumanız neredeyse imkansız…

Bu nedenle bu bildirimlerinizin sesli olarak okunması sizin için çok yararlı olurdu değil mi? Artık böyle bir işlem hayal olmaktan çıkıp gerçeğe döndü. Bundan böyle akıllı telefonlara ve tabletlere gelen bildirimlerinizi sesli olarak dinleme işlemini gerçekleştirebileceksiniz! WhatsApp’tan gelen bir mesajınız mı var ya da başka bir uygulamadan yine bildirim mi geldi?

Bırakın, program sizin yerinize hemen okusun. Peki, bunu nasıl gerçekleştireceğiz? Akıllı telefon ve tabletlere gelen bildirimleri sesli okumak istiyorsanız bununla ilgili size anlatacağımız uygulama çok işinize yarayacak! Audify Notification Reader uygulaması ile tüm bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Audify Notification Reader uygulamasını telefonlarınıza indirmeden önce bu programı yakından tanıyalım.

Audify Notification Reader Uygulaması

Uygulamayı indirdikten sonra size belirli sayıda ücretsiz dinleme hakkı veren Audify Notification Reader, daha sonra kullanmak istemeniz durumunda belli bir miktar ücret ödeyerek devam edeceksiniz. Dilerseniz arkadaşlarınızı da bu uygulamaya davet ederek ekstra ücretsiz dinleme hakkı kazanabilirsiniz.

Sesli Bildirim Okumaya Başla

İlk olarak uygulamayı telefonunuza veya tabletinize indirin. Oldukça sade bir arayüz ile karşılaştıktan sonra giriş ekranındaki “Enable Notification Access” butonunu aktif hale getirecek şekilde ayarlayınız. Şimdi uygulama ayarlarını yapmaya başlayabilirsiniz.

Artık gelen uygulama bildirimleri sesli hale gelmiştir aslında. Fakat tüm uygulamalardan bildirim almanız sizin için çok yorucu hale gelebilir. Bu nedenle bu ayarları özelleştirmeli ve istediğiniz uygulamalardan sesli bildirim almanızı sağlayabilirsiniz.

Şimdi ayarlar kısmına girin ve “Mute Apps” yazan bölüme tıklayın. Bu bölümden sesli bildirim almak istediğiniz uygulamaları seçin.

Ayarlar menüsünden sadece kulaklıkla çalışma, otomatik açılma ve kapanma özelliklerini de kendi isteğinize göre düzenleyebilirsiniz.

Uygulamada sınırlı sayıda sesli bildirim özelliğiniz bittikten sonra karşınıza uygulamayı satın alıp almayacağınıza dair bir bildirim gelmektedir. Eğer satın almak istiyorsanız “Buy Unlimited” tuşuna basarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu uygulama size büyük ölçüde kolaylık sağlayacak bir uygulama olup kullananların yüzünü güldürüyor. Eğer sizde bu özelliğe sahip olmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden uygulamayı indirmelisiniz. Böylece sizde bu uygulamaya sahip olup hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

UYGULAMA SAYFASI
Bu İçeriği Yararlı Buldunuz mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu