Ana Sayfa Yazılım Adobe Photoshop İndir : CS6

Adobe Photoshop İndir : CS6

Adobe Photoshop İndir : CS6

Kapsamlı ve etkili özelliklerine sahip olmak için Adobe Photoshop CS6 ile tanış.. Adobe, dikkat çekici, profesyonel görsel düzenleme programı olarak bilinir. Pek çok yenilikle birlikte karşımıza gelen Adobe, özellikle geliştirdiği video editörü ile dikkat çekti.

Adobe Photoshop CS6, programın eski sürümlerine göre daha esnek ve kullanışlı bir arayüze sahip. Bunun nedeni de yeni arayüz üzerinde yapılan değişiklikler sayesinde önceki sürümlerde ön plana çıkmamış birçok özellik, bu sürümde ön plana çıkmayı başarmış.

Adobe Photoshop İndir : CS6Adobe Photoshop CS6’ yı ilk açtığınız zaman, gözünüze çarpan ilk şey modernize edilmiş renkli kullanıcı arayüzü olsa gerek. Üstelik eğer olur da yeni görünümü beğenmezseniz, Tercihler > Arayüz sekmesinden alışılmış gri arayüze de dönebilirsiniz.

Smudge Tool aracı üzerinde çeşitli değişiklikler yapılarak daha işlevsel olması sağlanmış ve kullanım kolaylığı kazandırılmıştır. Adobe Photoshop CS6 kullanımı, CS5’e göre çok daha gelişmiş yeni özellikleri beraberinde getiriyor.

Adobe CS6’ da Video Düzenleme Araçları

Adobe Photoshop CS6 kullanımı, yeni sürümü ile beraber video düzenleme araçlarını da geliştirip, çeşitlendirdi. Bu sürüm video hazırlayanların yardımcısı olacak. Video bölümüne video filtreleri, geçişler, ton ayarlamaları, ton tipi ve animasyonlar vb. gibi yenilikler eklendi. Artık Adobe sayesinde, programdan ayrılmadan hem fotoğraf hem de video düzenlemeleri yapabilme imkanınız bulunmakta. Çok gelişmiş olmasa da ses parçaları ekleme imkanınız da artık Adobe’ de bulunmakta.

Adobe Photoshop İndir : CS6

Profesyonel resim düzenleme aracı olarak ün yapmış Adobe, CS6 sürümünde kullandığı ‘Mercury’ grafik motoru ile size daha hızlı ve akıcı bir çalışma ortamı sunmakta. ‘Patch’ aracındaki gelişmeler de ilgi çekici, Adobe Photoshop CS6.

Yenilikler bunlarla bitmiyor. Gözümüze çarpan diğer yenilikler ise;

  • 3D çizim yapma imkanı,
  • bulanıklaştırma galerisi,
  • yeni ve gelişmiş kırpma aracı,
  • ayarlanabilir geniş açı,
  • otomatik kurtarma özelliği,
  • geliştirilmiş otomatik düzeltmeler vb. gibi daha birçok yeni özellik geliştirilmiştir.

Adobe Photoshop CS6 İndirAdobe Photoshop Satın Al

Ayrıca yazma özellikleri de geliştirilmiş. Arayüzü geliştirilen Adobe PhotoShop CS6 eski sürümlere göre daha kullanışlı olmasından dolayı fark attı. CS6, Çoklu dil desteği sayesinde kullanımı da kolaylaşıyor. Eğer photoshop hakkında bilginiz çok yoksa araçların açıklamaları size yol gösterecektir. Programın en dikkat çekici yeni özelliği belki de Adobe Photoshop CS6 kullanımı, fotoğraf düzenlemeyi daha kolay ve akıllı hale getiren ‘Content Aware’ özelliğidir.

Content Aware

Content Aware özelliği, seçili nesneleri akıllı olarak taşıyarak, arka plana ya da çevresindeki nesnelere uygun olarak ayarlar. Bu sayede, arka planı her defasında ayarlamak zorunda kalmadan Photoshop’ taki nesneleri, daha pratik bir şekilde sürükleyip bırakmanızı sağlar. Resimdeki kişinin konumunu beğenmediniz zaman, onu başka bir konuma taşıyabilirsiniz ve bu sırada arka plan otomatik olarak ayarlanır.

Adobe Photoshop İndir : CS6Bridge dosya tarayıcısı ve Mini Bridge

CS6, resimleri belirli meta verilere göre ayırıp, yönetmenize imkan sağlayan, eskisinden daha güçlü bir dosya tarayıcısı da içeriyor.

Küçük resim ön izlemeleri ve tam entegre dosya tarayıcısı ile, görsel kitaplığınızı daha kolay yönetebilir, fotoğraflarınıza hızla önizleme yapabilir ve anında kolayca açabilirsiniz.

Photoshop’ un yeni, zengin özelliklerini Adobe Photoshop CS6  ile keşfedin.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin